Paintball İstanbul ve civarında oynaması bugünlerde çok daha kolay. Çünkü bu spora olan ilgi arttıkça Türkiye’de nüfusun en yoğun olduğu İstanbul’da da işletmeciler artmaktadır. Ancak kaliteli hizmet veren, fiyatları uygun olan, sahaları geniş ve senaryoları çeşitli olan paintball sahaları azdır. Bu yüzden Marmara Paintball olarak sizlere bu saydıklarımızın taahhüdünü veriyoruz. Rezervasyon anından oyun bitişine kadar her türlü bilgi, yardım ve sorularınızın cevaplarını içtenlikle karşılayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Paintball İstanbul

Paintball İstanbul aramalarında müşterilerimiz genellikle bulduğu sitenin ve o siteye ait firmanın özelliklerini, fiyatlarını ve hizmet kalitesini öğrenmek istediğinden kendilerine en uygun sağlayıcıyı bulmak isterler. Genelde paintball rezervasyonlarını 1 ya da 2 kişi organize eder. Bu yüzden rezervasyon yaptıran müşterilerimizin bulduğu yerin kalitesini sorgulayacak arkadaşları olabildiğinin farkındayız. Hem arkadaşlarınızın hem de sizin oynadığınız oyundan ve hizmetlerimizden keyif alabilmeniz için  de tüm sorumluluğu üstümüze almaktayız. Tabi ki sadece arkadaşlarınızın değil öğrencilerinizin, şirket çalışanlarınızın veya ailenizin memnuniyeti de bizim için son derece önemlidir. Beraberinizde getirdiğiniz oyun grubu dışında, dışarıda bekleyecek olan arkadaşlarınız da oyununuzu izleyebilir, sizleri beklerken diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirler.

 

Paintball İstanbulPaintball İstanbul içi yapacağınız rezervasyonlarda aradığınız firmanın doğal ortamı da sizleri etkilemelidir. Kabul edelim ki bu spor dalının kapalı mekanlarda oynanması, bu sporun doğasına aykırıdır. Kapalı mekanların oyun zevkini düşürmesi sebebiyle pek tercih edilmediği de aşikardır. Peki Paintball İstanbul içi güzel ve doğal ortamlar bulmak kolay mı? Zaten doğal ortamları tek tek yok olan İstanbul için paintball alan ya da sahaları bulmak pek de kolay değildir. İşte bu sebepler de Marmara Paintball’ı seçmenizde etken olacaktır. Çünkü doğal ortamda paintball üniteleriyle süslenmiş ve dizayn edilmiş sahamızda daha keyifli ve sağlıklı bir oyun tecrübesi yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın. Ayrıca oyunun öncesinde veya dilerseniz sonrasında çay ve mangal keyfi de yaşayabilirsiniz. Siz oyununuzu oynarken, oyun dışında kalan aileniz ya da arkadaşlarınız onlarca piknik masası veya çardak içinde tahsis edeceğimiz kömür ateşiyle mangalı hazırlayabilirler.

Piantball İstanbul içinde Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Çatalca semtlerinde veya Avrupa Yakası tarafında paintball oynamak isteyen müşterilerimiz bize sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ya da e-mail aracılığıyla  ulaşabilirler. Bulunduğunuz yerden en basit şekilde yol tarifini yapabileceğimiz gibi yakın semtlerden gelmek isteyen müşterilerimize de servis imkanı sağlamaktayız.

İstanbul içinde genelde oyun sahaları gündüz hizmet vermektedir. Ancak gündüz vakti olmayan, çalışan ya da arkadaşlarını gece organize edebilen müşterilerimiz içinde, gece paintball oynamak isteyenler rezervasyonla yerlerini ayırtabilirler. Güçlü ışıklarla sahayı ve arkadaşlarınızı rahatça görebilir ve oyunun tadını gece de çıkartabilirsiniz.

Tüm bunlarla beraber üniversiteler, konser etkinlikleri ya da festivallerde paintball saha kurulumu ile İstanbul’da paintball oynamak isteyenler de bizlere ulaşabilir. Özellikle üniversite ve festival etkinliklerinde paintball organizasyonlarını sıkça görebilirsiniz. Bunun sebeplerinden biri paintball oyununun bir spor dalı olmasının dışında en keyif veren saha ve atıcılık oyunlarının başında gelmesidir. Popülaritesi ve dolayısıyla ilgisi artan bu eğlenceli spor dalı da tüm gençlerin ilgisini çekmektedir. Hem birbirine yabancı olan grup ve kişilerin kaynaşması hem de rekabet gücüyle beraber gelen keyfin eğlence organizasyonlarında tavan yapması, bu oyunun etkinliklerde öne çıkmasını sağlamaktadır. İnsanlar bu oyunu oynarken hiçbir zaman pişman olmamış ve bu oyun insanlarda tekrar oynama isteği ile bağımlılık yaratmıştır. Hele ki gruplarınızı iyi seçer ve paintball kurallarına uyarsanız bu oyunun sizde bıraktığı etki çok fazla olacaktır. Paintball oynadıktan sonra pişman olan birilerini gördünüz mü? Eğer gördüyseniz emin olun ki ya gerçekten bu oyunu oynamamıştır ya da çok kalitesiz bir sahaya çıkmıştır.

Sizlere tecrübemizle beraber oyununuza etki edecek olumsuzlukları ortadan kaldırarak, bu oyunu daha keyifli nasıl oynayabileceğiniz konusunda rehberlik etmeye hazırız. Elinize alacağınız paintball silahıyla boya toplarınızı rakip takım oyuncularınıza atmanız bu oyunu basit gibi gösterebilir. Fakat oyun stratejileriniz, bulunduğunuz saha ortamı ve aksesuarlar ile uygulanan senaryolar bu oyunu basit olduğu kadar çok zevkli bir hale gelmektedir.

Basit olduğu kadar zevkli olan kaç oyun sayabilirsiniz? Emin olun birkaç oyunun dışında aklınıza gelen oyunlar sadece belli bir kesime hitap eder. Paintball ise çocuk, genç, yaşlı, kadın ya da erkek ayırmaksızın her yaşa ve her kesime uygun bir spor dalıdır. İşte bu yüzden Paintball İstanbul içinde çok ilgi görmektedir ve bu ilgi her geçen gün daha da artmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasındaki sahalarımızda bu sporu oynamanın keyfini sınırsızca yaşayabilirsiniz. Marmara Paintball olarak da siz değerli oyuncularımızı sahamıza bekliyoruz. Hemen rezervasyon yaptırmak ya da bilgi almak için bizi arayabilir ya da iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Hepinize iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak