Bağcılar Paintball son günlerde bil hassa gençler arasında oldukça popüler olan bir ekstrem eğlence oyunudur. Paintball şehir hayatının monotonluğun dan ve stresinden bir an olsun uzaklaşıp eylenmek için sıklıkla tercih edilmektedir. Paintball en az 6 kişilik 3 erli takımlar halinde oynanmaktadır.

Bağcılar Paintball

Bağcılar Paintball

Bağcılar Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Paintball oynarken kullanılan silahların kullanım şekli ve tarzı neredeyse gerçek silahlarla aynı şekildedir. Bu oyunda kullanılan silahlar oksijen veya karbondioksit gazlarının sıkıştırılması sonucunda oluşan basınç sebebi ile boya boncuklarını ateş etmektedir. Hafta sonlarının vazgeçilmez etkinliklerinden birisi olan Bağcılar paintball gençlerin yanı sıra her yaş gurubuna hitap etmektedir.

0533 564 9793

Bağcılar Paintball Hazırlık

Paintball oyunun da bir marka haline gelen firmamız Bağcılar paintball İstanbul çevresinde en çok tercih edilen paintball alanlarından bir tanesidir. Firmamız ilk defa paintball oynayacak olan kişilere de gerekli eğitimi ve bilgilendirmeyi yapmaktadır. İlk olarak paintball oyununa başlamadan önce koruyucu kıyafetleri giymeniz gerekmektedir. Koruyucu kıyafetler arasında en önemli olanı ise yüz maskesidir.

Yüz maskesinin bu denli önemli olmasının sebebi ise oyun esnasında boya toplarının yüzünüze ve en önemlisi gözünüze gelmesini önlemektir. Oyun da giyilecek koruyucu giysi Bağcılar paintball tesisimizde her şey tam tesisat bulunmaktadır. Firmamızın paintball oyun alanı oldukça büyük olup çeşitli kamufle olacağınız yerler ve siper alabileceğiniz bölgeler bulunmaktadır. Paintball oyun alanımız tamamen doğal ortamda olup çam ağaçları arasında güzel ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Bağcılar Paintball Oynanış

Bu sporda iki takımın boya tabancaları ile bir birlerini son kişi kalana dek vurulması amaçlı bir silah oyunudur. Firmamız olarak Bağcılar paintball alanında paintball oynamaya gelen kişilerin keyifle vakit geçirebilecekleri son derece donanımlı bir paintball oyun alanımız bulunmaktadır.

Paintball oyunu esnasında başarılı olmak için ilk olarak kendi bireysel savunmanızı son derece iyi bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ise kendi takımınıza bir taktik verici lider seçmeniz oyunda başarılı olmanızı büyük oranda arttıracaktır. Paintball oyunla bir takım liderinin olması takım üyelerinin bir birlerine koordine bir şekilde hareket etmelerini ve bu sayede çeşitli stratejilerle karşı takımı yenmelerini sağlamaktadır.

0533 564 9793

Bağcılar Paintball Güvenli midir?

Paintball etkinliği gerekli önlemler alındığı takdirde kesinlikle güvenli bir aktivitedir. Bu sporda karşılaşılan kazalarda çoğunlukla bireylerin kural dışı davranışta ve koruyucu elbiseyi çıkarmaları durumun da gerçekleşmektedir. Onun dışında Paintball Bağcılar alanında her hangi bir sorun teşkil edecek durumlar görünmemektedir. Firmamız olarak önceliğimiz müşterilerimizin eğlenmesi ve bu süre zarfında herhangi bir sebepten dolayı sakatlanmalar ve istenmeye diğer durumlarla karşılaşılmaması için gereken her türlü güvenlik önlemini almaktayız.

Firmamız olarak bütün koruyucu elbiselerimiz ve silahlarımız düzenli olarak incelenmekte ve gerekli bakımlar düzenli olarak yapılmaktadır. Ancak bunların yanı sıra oyun sırasında boya mermisi vücuda çarpması durumunda hafif kızarıklığa ve morarmalara sebep olmaktadır. Bu durum ise merminin ateş edilme mesafesine ve kişinin vücut hassasiyetine göre değişiklik göstermektedir. Bu sırada aklınıza paintball acıtır mı sorusu da gelebilir. detayları ilgili sayfadan bulabilirsiniz.

Kimler Panitball Bağcılar Sahalarında Oynayabilir?

Paintbal ülkemiz de genel olarak bir oyun olarak bilinse de dünya genelinde profesyonel takımları bulunan ve düzenli olarak turnuvaları yapılan bir spor dalıdır. Hareketli bir spor dalı olduğundan dolayı kişinin hareketlerini kısıtlayacak bir rahatsızlığı veya sakatlığı bulunmayan herkes paintball oynayabilir. Firmamızda Paintball Bağcılar sahasında oynamak için ise en az 14 yaşında olmanız gerekmektedir. Ayrıca paintball mermilerinde kullanılan boyalar gıda boyası içerdiğinden dolayı insan sağlığına ve çevreyi olumsuz bir şekilde etki etmemektedir.

Bağcılar’dan Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak