Gaziosmanpaşa Paintball sahalarında oluşturacağınız takımlarla, özel kurulmuş senaryolar içerisinde rakibe karşı savaşabilirsiniz. Üstelik bunu oturduğunuz yerden değil bizzat oyunun içinde fiziksel olarak yer alma biçiminde yapabilirsiniz. Savaşmayı ve kıran kırana mücadeleyi sevenlerden misiniz? Bilgisayar oyunlarında düşmanı elimine etmek için var gücüyle savaşanlardansanız, paintball tam size göre bir oyundur.

Gaziosmanpaşa Paintball ile Stresini At

gaziosmanpaşa paintballOyunun bizzat kendisi olmak varken neden onu izleyesiniz? Paintball size gerçek mücadele ortamında savaşırken zirvede yerlerinde adrenalin salgılama imkanı sunar. Oyun oynarken hem spor yapar, hem dostlarınızla hoş vakit geçirir, hem stresinizi atar, hem de kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken takımınızı oluşturmak ve rakibinizi seçmektir.

0533 564 9793

Gaziosmanpaşa Paintball sahalarına kendi oluşturacağınız takımlarla gelebilir veya çeşitli turnuvalar kapsamında oyuncu olmak üzere turnuva düzenleyicilerine başvurabilirsiniz. Kıyasıya mücadele ve doyasıya eğlence için hemen harekete geçin. İnanın size çok iyi gelecek.

Neden Gaziosmanpaşa Paintball ?

Paintball profesyonel bir spor olarak tanımlanmasa da, aslında ciddi sportif nitelikleri olan nitelikli bir oyundur. Oyun içerisinde askeri standartlarda aksiyon söz konusudur. Bu da düzenli oynanmıyor olsa da, her şekilde ciddi bir sorun sarf edildi bir oyun olduğu gerçeğini ortaya koyar. Dolayısıyla profesyonel olmasa da bir spor dalı olarak kabul edilir. Outdoor veya ekstrem spor olarak tanımlanan oyun fiziksel olarak pek çok faydaya sahiptir. Öncelikle yukarıda bahsettiğimiz bilgisayar başında geçirilen zamanların azaltılması için çok önemli bir alternatiftir.

Bu yaşam biçimi uzmanlar tarafından tavsiye edilmeyen ve sağlık bakımından tehlike ihtiva eden bir yaşam biçimidir. Öncelikle, uzun süre hareketsiz kalmak vücutta bazı anomalilerin ortaya çıkmasına neden olur. Dolaşım sistemi problemleri nedeniyle çok uzun süre aynı pozisyonda kalan, çok genç yaşlarda bireylerin hayatlarını kaybettikleri dahi medyada karşılaştığımız haberlerdendir. Elbette bu uç durum dışında, hareketsiz Yaşam tarzını benimsiyor olmanın neredeyse herkeste ortaya çıkabilecek sonuçları vardır. Örneğin obezite, spor yapmayan ve statik bir hayat sürdüren hemen herkes için öncelik bir risktir. Bunun yanında masa başı işler yapanların kas ve eklem hastalıklarına yaygın biçimde yakalandıkları bilir. Buna göre; bilgisayar başında gereğinden fazla zaman geçirmek, her şekilde tehlikelidir.

0533 564 9793

Paintball işi özellikle genç yaşlarda obezite riski ile karşı karşıya olan bireylerin, eğlenirken spor yapabilmelerini sağlayan az sayıda aktiviteden biridir. Ayrıca bu sadece gençler için değil ileri yaşlardaki bireyler içinde faydalı bir aksiyon olacaktır. Zira yetişkinlerin çocuklar ve gençlere göre bu iki faktörlü bir arada elde edebildiği alternatif neredeyse hiç yoktur. Özellikle profesyonel hayatın gerekliliklerini yerine getirirken kendine zaman ayırma olanağı olmayanlar için birçok fayda Gaziosmanpaşa paintball aktiviteleri ile mümkün olabilmektedir.

Gaziosmanpaşa Paintball ile Kendinize Zaman Ayırın

Paintball Gaziosmanpaşa etkinliği; şehir yaşantısının sıkıcı havasından sıyrılıp açık alanda keyifle gerçekleştirebileceğiniz bir aktivitedir. Arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplarla veya aileniz, akrabalarınız ve yakın çevrenizden dostlarınızla kuracağınız ekiplerle boya savaşını oynayabilirsiniz.

Sosyalleşmek ve yakınlarınızla ilişki halinde olmak için bu fırsat değerlendirilmelidir. Zira paintball sadece onlarla bir arada olmanızı sağlamayacak, sizi çok eğlendirirken sportif faaliyetler de gerçekleştirebilmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı bir hayat sürdürmek, dostlarınızla bağlantıda kalmak, yeni dostlar edinmek ve elbette ailenizle vakit geçirmek istiyorsanız hemen takımlarınızı oluşturun. Hemen herkesin katılabileceği, yaş sınırı ve cinsiyet engeli bulunmayan paintball; Gaziosmanpaşa paintball sahalarında güvenlik şartları altında oynanabilen grup oyunlarından bir tanesidir. Dilerseniz şirketinizde moral motivasyon çalışmaları için de paintball oyunlarını Tercih edebilirsiniz. Dünyadaki pek çok kurumsal firma, bu ve benzeri uğraşları düzenli olarak gerçekleştirmekte ve grup çalışması terapilerinde bu etkinlikleri tercih etmektedir.

Fiyat: 110 TL

Gaziosmanpaşa’dan Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak