Marmara Paintball Kimdir?

marmara paintball kimdirMarmara Paintball Kulübü, ‘’Marmara Paintball’’ Ticari adıyla Eğlence sektörü bazında Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ve vergi dairesine kayıtlı bir firmadır. Firmamız tüm ruhsat ve belgelere sahip olup izinsiz hiçbir işlem yapmamaya özen göstermektedir.

Marmara Paintball çalışanları, paintball oynayan müşterilerimizin güvenliğine ve sağlığına son derece ihtimam göstermektedir. Her türlü oyun güvenliği ve bilgi aktarımını sizle paylaşan çalışanlarımız, paintball oynama konusunda da her türlü yardımı içten ve samimi bir şekilde yapmaktadır. Zaten firma çalışanlarının ilgisini siz de sahamızda oynayacağınız ilk paintball tecrübenizde fark edeceksiniz.

Neden Biz?
  • Profesyonel ve samimiyiz.
  • Organize ediciyiz.
  • Gece – Gündüz hizmet vermekteyiz.
  • 7/24 iletişime açığız.
  • Kolay ulaşım ve servis imkanları.
  • İçecek, Piknik, WC servislerimiz mevcutttur.
Edindiğimiz Görevler

Tabi ki her firma gibi biz de müşteri memnuniyetini ve haklılığını ön planda tutmaktayız. Ancak bunu sadece lafta değil göstereceğimiz ilgiye de yansıtmak, işimizde edindiğimiz ilk görevdir.

Sizleri yanlış yönlendirmekle, abartıyla ya da olmayan bir özelliğimizi varmış gibi göstermekle elimize hiçbir şeyin geçmeyeceğinin bilincindeyiz. Hiçbir şekilde yanlış bilgilendirme yapmamak, ortama yabancılaşmanızı engellemek, sizi etkileyecek dış etkenlerden korumak, sağlınızı ve güvenliğinizi tehdit edecek unsurlar hakkında bilgi vermek ve bunlar hakkında uyarmak, tüm bunların ışığında oynayacağınız oyunu daha da zevkli hale getirmek edineceğimiz görevler arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Şu anda Paintball İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veren Marmara Paintball, sizlerin de görüş ve katkılarınızla Paintball sporunu daha kaliteli, eğlenceli, rekabeti ve popülaritesi daha yüksek bir aktivite haline getirmeyi hedeflemektedir. Sadece İstanbul Avrupa Yakası ile sınırlı kalmayıp tecrübemizle beraber daha geniş coğrafyaya hitap etmek için çabalamaktayız. Ayrıca yerimizde sabit kalmayıp saha kurulumları yaparak festival, konser ve üniversitelerde paintball etkinlikleri düzenleyip hedef kitlemizi memnun etmek için çabalayacağız.

Marmarapaintball.Com sitemiz ile de paintball severlere daha kaliteli hizmet ve bilgi sunmaya da devam edeceğiz.