Esenyurt Paintball sahası gibi pek çok noktada hizmet veren firmamız ile siz de özellikle Esenyurt mevkiinde bulunuyorsanız; Paintball oyunu oynayabilir ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Paintball oyunu ile hem spor yapabilir hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu etkinlik hem spor hem eğlence içeren oldukça zevkli bir aktivitedir.

0533 564 9793

Esenyurt Paintball

Esenyurt Paintball

Esenyurt Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Paintball için oyun sahası ve oyun ekipmanları gerekir. Bu oyunu profesyonel bir oyun sahası içerisinde ve profesyonel oyun malzemeleri ile oynayabilirsiniz. Bunun için hazırlanmış olan oyun sahaları bu oyun için biçilmez kaftandır. Paintball oyunu sizin dilediğiniz bahçede yahut ormanda oynanabilecek bir oyun değildir. Bunun için firmamızın sizler için hazırlamış olduğu Paintball sahalarına gelerek, sevdiklerinizle takım oluşturmalı ve bu oyunu profesyonel bir şekilde oynamalısınız. Esenyurt paintball alanı sizin için dizayn edilmiştir ve sizleri beklemektedir.

Esenyurt Paintball Oyunu

Paintball oyunu için iki takım gerekir. Bu iki takım oyun için tasarlanmış olan bir kostüm giyer. Bu kostüm ile boyalardan vücudunuzu korumuş olursunuz. Oyuncuların elinde de boya mermileri ile dolu silahları bulunur. Bununla karşı takımın oyuncularını vurmaya çalışırlar. Oyunun adı; boya topu anlamına gelir ve üzerinize pek çok boya mermisi atılır ve oyun sonunda vurulduğunuz anlardan kalan rengarenk boyalar üzerinizi kaplamış olacaktır.

0533 564 9793

Siz de Esenyurt paintball sahasına gelerek bu harika oyunla tanışabilirsiniz. Bu oyun ile birlikte koşup kaçacak saklanacak yerler arayacak bir yandan da spor yapmış olacaksınız. Akabinde stratejiler kurarak rakip takımın elemanlarını vurmaya ve oyunu kazanmaya çalışacaksınız. Böylece zihinsel bir aktivite de geçirmiş olacaksınız. Bunun yanında oyuna başlarken bir senaryoya hizmet edecek ve bu kurguya göre eğlenceli bir oyun zamanı geçirmiş olacaksınız. Böylece iyi bir stres atıcı oyun ile de tanışmış olacaksınız.

Esenyurt Paintball Oyun Çeşitleri

Paintball oyununun birkaç farklı versiyonu vardır. Bunlar Tek Bayrak, Çift Bayrak, Son Adam ve Başkan adlarıyla anılır. İki takım oluşturulur ve bu yöntemlerden birisi seçilir. Buna uygun bir senaryo oyuna dahil edilir. Ardından iki takımın oyuncuları da karşı takımın her bir oyuncusunu vurmaya çalışır. Paintball yerleri içerisinde koşup ağaçlar arkasına saklanmak, strateji geliştirmek ve rakip oyuncuları vurmak gerekir. Seçilen yöntemlerde oyunun içeriği değişkenlik de gösterecektir.

Örneğin Esenyurt paintball sahaları içerisinde Tek Bayrak yöntemiyle Paintball oynayacaksanız; bir adet bayrağın sahanın ortasına dikildiğini göreceksiniz. Her takımın her bir oyuncusu kendi sahalarından başlangıç noktalarından hareket ederek bayrağa doğru koşarlar ve vurulmadan bayrağı alıp kendi sahalarına dönmeye çalışırlar. Her bir oyuncu siper alanlarında kendini korur ve vurulmamaya çalışır. Vurulan oyuncular silahını havaya kaldırır. Tüm oyuncular vurulunca başlangıç noktasına dönülür ve oyun tekrardan başlar.

Çift Bayrak oyununda ise; karşı takımın bayrağı alınıp belirli bir noktaya getirmek ile mümkün olur. Yine oyuncular bayrağı almak için vurulmamaya çalışır, mücadele eder ve strateji geliştirir.

Son Adam oyununda; vurulanlar oyundan çıkar ve son kalan oyunu kazanmış olur. Bu oyun takım halinde yahut herkese karşı oynanabilir.

Başkan oyununda bir kişi başkan seçilir ve sadece o kişi bayrağı almak ile görevlendirilir. Bir takım başkanı ve bayrağı korur, diğer takım ise başkanı indirip bayrağı almaya çalışır.

Esenyurt Paintball Oyun Sahaları

Paintball oyun sahaları pek çok modernlik ve doğallıkla dizayn edilmiştir. Ağaçlar, siper alanları gibi pek çok unsur ile gerçekçi bir oyun alanı tasarlanmıştır. Esenyurt Paintball sahaları da sizlere en güzel Paintball oyunları yaşatmak için kusursuzca ve profesyonelce tasarlanmıştır.

Paintball Oynamanın Faydaları

Esenyurt mevkinde Paintball ile tanıştığınız zaman hem bir spor ile uğraşmış olacak hem de stratejiler ve senaryolar ile harika bir zihinsel aktivite deneyimi yaşamış olacaksınız.

Paintball Esenyurt Alanı

Esenyurt’ta yaşıyorsanız ve bir Paintball alanı arıyorsanız firmamız tarafından Paintball Esenyurt tam aradığınız profesyonellikte bir alan olacaktır. Burada eğlenceli vakit geçirirken, sağlıklı bir vücuda giden yolları da denemiş olacaksınız. Hareket edin, Paintball oynayın aynı zamanda da zihninizi geliştirin…

Esenyurt’tan Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak