İkitelli paintball ile İstanbul’ da ikamet eden, farklı bir aktivite yapmak isteyenlere hizmet vermekteyiz. Eğlenceli bir oyun olan paintball, silah ile atış yapmayı sevenler için ideal bir tercih olabilmektedir. Paintball oyunu, kuralların bilinmesi, oyunun bu kurallara uygun oynanması durumunda basit, zevkli ve güvenli bir oyundur. Bu konuda İkitelli paintball hizmetlerimizde, gelen misafirlerimize gerekli tüm bilgilendirmeler tarafımızdan yapılmaktadır.

0533 564 9793

İkitelli Paintball

 

ikitelli Paintball

İkitelli Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Paintball oyunlarımızda öncelikli olarak ekiplerin düzgün bir şekilde hazırlandığından emin olmak durumundayız. Ardından, oyun kuralları ve dikkat edilmesi gereken noktalar ile ilgili bilgilendirme yapmaktayız. Sonrasında oyun başlatılır ve bir saat boyunca devam etmektedir.

Oyuncuların Hazırlık Süreci

İkitelli paintball oyunlarımızda, oyuncuların özenle hazırlanması ve gerekli önlemleri alması konusunda özen göstermekteyiz. Bunun için oyun başlamadan önce, oyuncuların bedenlerine uygun olan kamuflaj elbiselerini giymeleri için süre vermekteyiz. Ardından, oyunda kullanılması gerekli olan maske, eldiven ve dağılımını yapmaktayız.

Oyunda uyulması gereken esasların anlatılması ile bu esaslara uyulacağına dair bir taahhütname imzalatmaktayız. Tüm oyuncuların zarar görmeden, güvenli bir şekilde oyunu tamamlamaları, eğlencelerinin aksilikler ile bölünmemesi için bu kurallara uyulması çok önemlidir.

İkitelli Paintball Sahası

Sahalarımızda, güvenliği esas aldığımız için, 14 yaşından küçük olan oyuncuları oyuna dahil edemiyoruz. Oyuncularımızın oyunu oynamaya yönelik bir rahatsızlığı bulunmadığından emin olmak durumundayız. Güvenlik için takılan kask ve eldivenler, oyun alanından çıkılmadığı sürece çıkarılmamalıdır.

Atış esnasında, mesafenin 5 metreden az olmaması gerekmektedir. Vurulan oyuncular, silahını havaya kaldırırlar. Vurulduklarını belirtir, oyuna tekrar dönebilirler. Burada önemli olan silahı havada bulunan oyuncuya tekrar ateş edilmemesi gerektiğinin bilinmesidir. Silahlarda bulunan mermilerin bitmesi durumunda, yine oyuncu silahını havaya kaldırır, alandan çıkar ve ilave mermi ister.

Paintball İkitelli

Oyunlarımız en az 8 kişi ile oynanmaktadır. 4 er kişilik ekipler ve hakem ile oyun oynanabilmektedir. Paintball İkitelli hizmetlerimizde, ister kendi ekibinizi oluşturabilir, isterseniz bizim oluşturduğumuz ekipler ile oyun oynayabilirsiniz. Her türlü soru ve rezervasyon yaptırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

İkitelli’den Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak