Boyalı silah oyunu denince artık aklımıza gelen tek spor tabi ki paintball oyunudur. Boyalı silahla oynanan oyunun adı genellikle insanları kafasını karıştırmakta. Gerek telaffuz zorluğu olsun gerek yabancı bir kelimeden gelip karşılığının bulunamaması olsun oyun için hatırlanması ve akılda kalması zor olan bir kelimedir paintball.

Siz de boyalı silah oyunu oynamak istiyorsanız 0533 564 9793 ile bize ulaşıp rezervasyon yaptırın.

Boyalı Silah Oyunu İstanbul

Boyalı silah oyunu İstanbul içinde özellikle de Avrupa yakasında son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Monotonluktan sıkılan çalışanlar, derslerden sıkılan öğrenciler, birlikte sosyal bir aktivite yapmak isteyen aileler İstanbul içinde boyalı silah savaşı ile eğlenceli vakit geçirebilirler. Boya savaşı olarak da bilinen paintball oldukça yaygınlaşmıştır.

0533 564 9793

Boyalı silah oyunuGenelde bu sporu oynamak isteyenler takımlarını kurmakta ve bizi aramaktadırlar. Gruplar birbirine den eşit güçteki kişilerden de oluşabilir, eğlenme amaçlarına göre karışık da olabilir. Profesyonel oynayan oyuncular olmakla beraber genel ülkemizde bu sporu icra edenler genelde bu oyuna eğlenme amaçlı olarak bakmaktadırlar. Zaten her konuda iyi bir stres atma aracı olduğu için eğlence aracı olarak görünmesi de gayet doğaldır.

Boyalı silah oyunu genelde bu oyunu oynatan sahanın uyguladığı top paketlerine göre, illere göre, sahaların büyüklüğüne göre, oynayacak oyuncuların sayısına göre değişikliklik gösterebilir. Ancak hiç şüphesiz firmamız paintball fiyat konusunda sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye içinde en uygun ücretleri sunmaktadır.

Boya Savaşı

Boya savaşı adı ne diye soranlar genelde bu sporun adını hatırlayamamaktadır. Popülerliği özellikle son yıllarda artıyor olması sebebi ile boyalı silah oyunu adı diye aranmaktadır. Evet bilindiği üzere boya savaşının orijinal adı paintball, Türkçe adı ile boya topudur. Fakat boya topu bir oyun ismi olarak kullanılmadığı için mevcut yabancı ismiyle yani paintball olarak anılmaktadır.

0533 564 9793

Bir başka şekilde de silahla boya atma oyunun adı diye aranan paintball, ingilizce olarak telaffuzunda sıkıntı yaşayan müşterilerimiz gibi farklı şekilde anılmaktadır. Boya savaşı, boyalı silah oyunu gibi isimlerle de ülkemizde ismini duyurmaya devam etmektedir. Her nasıl aranırsa aransın belirttiğimiz oyun gerçekten ama gerçekten eğlenceli, adrenalin dolu, takım ruhunu ön plana çıkartan, enerjisini atmak isteyenler için ideal mi ideal bir oyundur.

 

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak