Esenler Paintball saha sporları ve ekstrem sporlar ile ne kadar ilgilisiniz? Ya da bu sporlar ile ilgilenmeyi düşünmez misiniz? Örneğin; paintball gibi tehlike düzeyi sıfıra yakın bir ekstrem spor size şehir içinde bir çok aktiviteden daha çok keyif verebilir. Sosyalleşirken detox yapıp açık alanda spor yapabilir ve sağlığınıza katkı sağlayabilirsiniz.

Esenler Paintball Sahaları

Esenler paintballEsenler Paintball sahaları size bu alanda bir fırsat sunmakta ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilmenizi sağlamaktadır. Saha kapasitesine göre dilediğiniz sayıda oyuncuyu kapsayan takımlar kurabilir, bu oyunlarda istediğiniz senaryoyu oluşturarak savaşmaya başlayabilirsiniz. Boya topu ile oynanan bu oyun gerçek bir mücadele ve savaş oyunudur. Tabii bunun içerisinde hiçbir tehlike söz konusu değildir. Tamamen zararsız ekipmanlar ile tehlikeli olmayan parkurlarda herkes tarafından oynanabilen bir aksiyon oyunu olan bu spor, aksiyon seviyesi ile adrenalini tepe noktaya çıkarır.

0533 564 9793

Neden Esenler Paintball Alanında Spor Yapmalıyız?

İnsanoğlu doğası gereği, gün içerisinde belli düzeyde aktivite içerisinde olmak durumundadır. Modern şehir yaşantısının içerisindeki aksiyon ise maalesef doğamızla oldukça ilişkisiz ve aslında sakıncalıdır. Kilo almak ve kas kütlemizin azalması, öncelikle diyabet, kalp ve damar hastalıklarına yakalanma noktasında risk grubu içerisine girmemize neden olur. Hareketsiz bir yaşam düzeni içerisinde, kilo almıyor olsa da, farklı sağlık sorunları ile yüzleşmemiz mümkündür. Kas ve eklem rahatsızlıkları bu sorunların başında gelir.

Siz ve çevrenizdeki pek çok kişide erken yaşlarda, boyun ve bel ağrıları ile başlayıp, gerekli müdahaleler yapılmaz ise ileride fıtık gibi ciddi sorunlara dönüşebilecek problemler gözlemlenebilir. Bunun kökeninde kuşkusuz hareketsiz yaşam tarzı gelir. Ve hekimlerin bu sorunlarla mücadele noktasında ilk önerisi; spor yapmaktır. İşte bu nedenle şehir insanları için büyük öneme sahiptir. Gerçek bir saha oyunu olan Paintball Esenler sahalarında kas ve eklem sağlığımızı korurken, mental olarak rahatlar ve dostlarımızla eğlenceli vakit geçirebiliriz.

Esenler Paintball Oyun Hakkında

Esenler Paintball sahalarında oynana oyun hakkında kısaca bilgi verelim. Bu eğlenceli uğraş; boya atan hava tabancaları ile oynanan, zararsız ve eğlenceli bir oyundur. Oyun özel olarak düzenlenmiş bir platform üzerinde oynanır. Bu platform, engeller ve çeşitli objeler ile donatılmıştır. Oyuncuların birbirlerini vurabilmesini engellemek için düzenlenmiş bu alada özel kıyafetler giyen oyuncular, farklı takımlara bölünür. Çok sayıda takım söz konusu olabileceği gibi sadece iki takım da olabilir. Bu noktada boya savaşının bir takım oyunu olduğu anlaşılabilecektir. Takımlar farklı renkte boya atan tabancalar ile rakip takımı boyarlar. Boyanan oyuncu sahayı terk etmek durumundadır. Oyunun kurallarına göre, ilk önce tüm oyuncuları boyanan takım oyunu kaybeder. Oyun sonunda kazanan takımın tek bir oyuncusu kalmış olsa dahi, oyunun kazananı sona kalan boyanmamış oyuncudur.

0533 564 9793

Görüldüğü gibi bu etkinlik son derece eğlenceli bir oyundur ve herkes tarafından oynanabilir. Herhangi bir resmi sınırlama olmasa da, 14 yaş alt sınırı uygulanan evrensel sınırdır. Zira koruyucu giysilerin giyilebilmesi ve hava tabancalarının kullanılabilmesi için belli bir fiziksel gelişmişlik gereklidir. Esenler Paintball sahalarında güvenlik öncelikle önemsenen unsurdur. Oyuncuların zarar görmemesi için her türlü tedbir alınmakla birlikte, aslında oyunun bir somut riski de yoktur.

Detaylıca Esenler Paintball Fiyat bilgilerine şimdi kolayca ulaşabilirsiniz. Oyuna katılmadan önce platform yetkilileri ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilir ve takımlarınızın sayısına göre oyunu oluşturabilirsiniz. Sahaların kullanımı platform yöneticilerinin yöntemlerine göre belirlenir. Oyun başına saha kiralanabileceği gibi süreli kullanım için anlaşmalar da yapılabilir. Şimdi istediğiniz sayıda oyuncuyu toplayın ve harekete geçin. Oyun programları size göre programlanabilir ve dilediğiniz herkesle oyun oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, senaryoyu oluşturmak ve adamlarınızı bir araya getirmek olacaktır.

Fiyat: 110 TL

Esenler’den Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak