Bakırköy Paintball ile farklı ve alışılmışın dışında bir eğlence ortamı yaratmak elinizde. Paintball oyunu oldukça renkli içerikler oluşturuyor. Oyun özel dekorlar oluşturulmuş bir saha içerisinde oynanır ve bu oyun için iki eşit sayıda takım olması gerekir. Ayrıca bu oyunu yöneten bir hakem vardır.Oynanılan mekanın savaş ortamı benzeri olması ve savaşı anımsatması da çok önemlidir. Dekor oluşturulurken, tahta parçaları, pusula ve farklı figürler kullanılır.

0533 564 9793

Bakırköy Paintball

 

Bakırköy Paintball

Bakırköy Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Bakırköy Paintball oyununun ana teması iki takımın birbirine karşı savaşmasıdır. Oyun, içinde boya kapsülü bulunan silahların karşılıklı olarak rakiplere atılması şeklindedir. Oyun içinde saklanacak yerler bulunur. Oyuncular asker olarak kabul edildiğinde, silahlar ateşlenir, silah askerin üzerinde patladığında o asker oyundan elenir. Oyun belirli bir platform içinde, eşitlik detayına bağlı kalınarak, kurallara uyarak, bayrağı alabilmek için oynanır.

Paintball’ın Dünyadaki Yeri

Paintball dünya ülkelerinde oldukça beğeni toplayan bir savaş ve strateji oyunudur. Paintball için oldukça dekoratif alanlar hazırlanmıştır. Dünyada outdoor oyun kapsamındadır ve bu oyun için dünya ülkelerinde turnuvalar düzenlenir. Oyunu oynayanlar profesyonel sporcu niteliği taşır.

Paintball’ın Tarihi

Oldukça heyecanlı olan bu oyunun tarihi, bu havalı ve boya kapsülü kullanılan silahların 1970 yılında Amerika’da üretilmesi ile başlamıştır. Silahlar öncelikle şaka amaçlı olarak kullanılmış, 1980 yılında ise silahların üretimi ticari bir hal almış ve bu silahlardan nakit kazanılmıştır. Satışların yüksek olması sebebiyle “Splatmaster” adı verilen boya atan silahlar üretilmiştir. Bu silahların üretilmesi sonucu ise dünyada “Paintball’ adı verilen spor dalı ortaya çıkmıştır.

0533 564 9793

Paintball’ın İlk Hali

Spor dalı ilk yıllarda oldukça sert olarak ve vahşi doğa üzerinde oynanmıştır. Oyuncular sahada kalmak için tüm becerilerini kullanır ve savaşı adeta içlerinde yaşarlardı. Oyunun tek kuralı ve sonucu ise “hayatta kalmak için tüm becerilerini göster”di. Oyun oynanır ve yalnızca bir takım hayatta kalırdı. Oyun iki takım içinde oldukça zordu ve korku ve heyecan iç içe yaşanırdı.

Paintball’ın Detayları

Paintball oyunu Japonya, İrlanda, Güney Afrika, Panama, İtalya ve Arjantin’de yoğun olarak oynanan bir oyundur. Paintball oyunu için özel bir giysi tasarlanmıştır. Oyuncuları tüm tehlikelerden koruyacak olan metal koruyucu maske, oyun anında yüzde takılı olmalıdır. Ayrıca oyuncuların kullandıkları silahlar da gerçeğini aratmayacak kalitededir. Silahlar tarafından atılan boyalar doğada kısa sürede çözünen maddeden üretilmiştir.

Bakırköy Paintball Sahası

Ülkemiz, birçok ülke açısından Paintball sporuna geç kalmış olsa da, bu alanda profesyonel sporcularımız vardır. Ülkemizde Paintball sporunu sevenler için Bakırköy Paintball sahasını kurduk. Bakırköy’de oluşturduğumuz sahamızda, Paintball için gereken tüm materyalleri hazırladık.

Paintball sporunu yapmak ve bu spor alanında profesyonele olmak isteyen tüm kişileri Bakırköy Paintball alanına bekliyoruz. Karşılıklı oluşturacağınız iki ekip ile oynayacağınız Paintball oyununu, tam bir savaş alanını yansıtan sahamızda oynayabilirsiniz. Boş zamanınızı değerlendirmek ve arkadaşlarınız ile heyecanlı anlar yaşamak için Bakırköy Paintball sahamızda sizlere gerçek savaş ortamını tasarladık. Son yıllarda oldukça sevilen ve ilgi duyulan bu spor genç nüfuza hitap ediyor.

Paintball Bakırköy Sahaları

Paintball oyununu Paintball Bakırköyalanımızda öğrenerek, profesyonele bir sporcu olabilirsiniz. Bu oyun insanları iş stresinden ve sıkıntılardan uzaklaştıran, deşarj olmalarını sağlayan bir spordur. Sporda savaşçı ruh devreye girer ve kazanma hırsı en üst seviyededir. Firmamız paintall için belirlediği alanda, tüm güvenlik önlemlerini almış olan kaliteli bir firmadır. Bu spor dalını öğrenmek ve uygulamak isteyenler için Paintball Bakırköy firması olarak uygun ve makul fiyatlar belirliyoruz. Savaşçı bir kişiliği olan ve ideoloji peşinde koşan tüm kişiler, firmamızdan oyun içeriği ve çalışmalarımız hakkında net bilgiler alabilir.

Bakırköy’den Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak