Eminönü Paintball ile farklı ve özel bir eğlenme şekli arayanlar için yeni bir akım oluşturuldu. Amerika’da birkaç yıldır benimsenen bir oyun olmasına karşın Türkiye’de yeni yeni keşfediliyor. Paintball oyunu olarak karşımıza çıkan bu efsane oyun, strateji geliştirmeye yönelik olan tam bir platform oyunu. Oyunun içinde savaş temaları geçiyor ancak vahşete yönelik hiç bir detay bulunmuyor. Gerçek bir sahada, gerçek insanlarla, bir takım materyaller kullanılarak oynanılıyor.

0533 564 9793

Eminönü Paintball

Eminönü Paintball

Eminönü Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Arkadaş ve tanıdıklarla bir araya gelindiğinde oynanılacak olan bu keyifli oyun aynı zamanda bir spor dalının da adı. Bu sporu yapan profesyonel sporcular var ve 14 yaşın üzerindeki herkes bu harika deneyimi yaşayabiliyor. İstanbul ilinde yaşayıp hafta sonunu veya tatil günlerini arkadaşları ile ilginç bir etkinlik yaparak geçirmek isteyenler için Eminönü paintball sahasını hizmete açtık. Sahamızda paintball oyununu oynayarak hoş vakitler geçirebilir, ilginç anlar yaşayabilirsiniz.

Eminönü Paintball ile Yaşayabilecekleriniz

Paintball oyunu yıllar önce iki genç Amerika’lının şakalaşması sonucu ortaya çıktı. Bu şaka, paintball silahlarının boya atan kapsülleri ile tüm dünyayı tanıştırdı. Paintball alanımızı tüm paintball sevenlere özel olarak dizayn ettik. Alanımızda hangi stratejiyi belirlediyseniz o stratejiyi hayata geçirmeniz için tüm materyaller bulunuyor. Paintball silahlarının yanı sıra pusula, ağaç kovukları, dağ, çam ağaçları ve birçok temayı oluşturabileceğiniz her detay sahamızda yer alıyor. Kaliteli, eğlenceli ve keyifli anlar için Paintball Eminönü alanımıza sizleri bekliyoruz.

Eminönü Paintball Oyun Süresi

Şehrin sıkıntısından uzak olarak, farklı zamanlar geçirilebilmesi için oluşturduğumuz konseptimizde oyunla ilgili açıklama yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Paintball oyunu altmış dakika sürüyor ve iki takım arasında oynanıyor. Takımların sayılarının eşit olması gerekiyor. Hizmet verdiğimiz alanda paintball oyununa özel tüm içerikler yer alıyor.

Paintball Eminönü

Gençlerin arkadaşları ile farklı anlar yaşamaları için oluşturduğumuz Paintball Eminönü sahamız, aynı zamanda bir paintball sporu kompleksi olma özellikleri taşıyor. Özel olarak hazırlanmış paintball kıyafetlerini giyebileceğiniz soyunma odalarımız, arkadaşlarınızla eğlencenin tadını çıkaracağınız doğal ortamlar sahamızın içinde yer alıyor. Stres atmak, arkadaşlarınıza sürprizler yapmak ve hoşça vakit geçirmek için paintball alanımızı tercih edebilirsiniz.

Eminönü’nden Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gideriz?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak