Topkapı Paintball alanını tercih eden insanlar gibi, son yıllarda insanlar iş stresi veya gündelik yaşamın monotonluğundan uzaklaşmak için doğal alanları tercih ederler. Doğal alanlarda tercih edilen en kaliteli eğlence şeklini paintball oyunu oynamak veya paintball sporu yapmak oluşturur. Bu oyun arkadaş ortamlarında hep birlikte oynanabilen savaş ve strateji oyunudur.

0533 564 9793

Topkapı Paintball

Topkapı Paintball

Topkapı Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Savaş denildiğinde insanların akıllarına vahşi bir ortam gelmesine rağmen bu oyun vahşet ile hiç bir ilgisi olmayan sadece bu durumun kurgulandığı bir oyundur. Kişiler bu oyunu oynarlarken heyecanlı ve eğlenceli bir ortam oluşmakta, hoş vakitler geçirilmektedir. İstanbul ilinde yaşam tarzının zorluklarından biran olsun kişileri uzaklaştırmak için Topkapı paintball tesisimizi kurduk.

Nezih bir atmosferde tüm paintball severler için oluşturduğumuz bu alan enfes bir manzaraya sahiptir. Doğallığın ve tabiatın iç içe olduğu bu alanda paintball oyununa özel içerikleri tasarlayarak, oyuncularımıza eşsiz bir alan sunuyoruz.

Topkapı Paintball Sahası

Paintball oyununda her oyun için bir strateji planlanıyor. Sizler için kurduğumuz Topkapı ve Edirnekapı paintball alanımızda çok değişik stratejiler belirleyerek oyun oynayabilirsiniz. Oyun alanımızda, sizlere özel teoriler oluşturmak için birçok materyalimiz bulunmaktadır. Nasıl bir temada oyun oynamak isterseniz bu oyunlara uygun olan tüm dekor ürünlerine Paintball Topkapı ya da Edirnekapı sahamızda ulaşabilirsiniz. Kale, dağ, çam ve orman temalarınıza uygun tüm dekor ürünleri tesisimizde sizler için yer almaktadır.

Paintball Alanına Özel Kıyafetler

Firmamızda paintball oyununa özel tüm kıyafetler bulunmaktadır. Her oyun sonrası temizlenen kıyafetlerimiz, soyunma odalarımızda her bedene uygun olarak yer almaktadır. 60 dakikalık oyun öncesinde tesisimizde, 15 dakikalık bilgilendirme yapılmakta, oyuncularımızın tüm güvenlik tedbirleri anlatılmaktadır.

Paintball Topkapı

Paintball oynayanlara veya bu oyunu oynamak isteyen kişilere, farklı bir atmosfer yarattığımız Paintball Topkapı tesisimiz, doğa dostu personeller tarafından idame ettirilmektedir. Ayrıca oyuncularımıza da her türlü bilgi ve içerikler verilmektedir. Tesisimizde bu sporu yapmak isteyen 14 yaş üstü genç ve yetişkinlere de hizmet verilmektedir. Bu spor için gerekli olan tüm alet ve araçlar tesisimizde mevcuttur. Arkadaşlarınızla günlük yaşamın stresinden uzaklaşacağınız, ilginç anlar yaşayacağınız, kaliteli ve nezih bir ortam arıyorsanız tesisimizi tercih edebilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Topkapı veya Edirnekapı’dan Marmara Paintball Merkez Ofisine Gidiş:

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak