Beylikdüzü paintball oynamak isteyenlerin tercih ettiği yerlerden biridir. Tüyap, Beylikdüzü, Beykent ve civarından arkadaş gruplarını organize edip paintball oynamak isteyen oyuncularımız bizi arayabilir 0533 564 9793 ve kendilerine en yakın paintball sahasını öğrenebilirler.

Beylikdüzü Paintball

Beylikdüzü paintball sahalarında ya da Beykent Paintball , Tüyap Paintball , Marmara Park civarında paintball oynamaya karar verdiyseniz ve rezervasyon yaptırmak isterseniz bizi 0533 564 9793 no’lu telefondan arayabilirsiniz. Paintball Beylikdüzü alanlarını öğrenmeden önce ve sahamıza gelmeden önce bu sporda yer alan bazı ipuçlarını sizinle paylaşmak isteriz.

0533 564 9793

Beylikdüzü PaintballBu temel ipuçları oyundan keyif almanızı sağlayacak ve oynayacağınız gruplara karşı avantaj sağlayacaktır. Oyun da olsa kimse yenilmek istemez, bu yüzden aşağıdaki önerilere dikkat etmeniz sizin oyuna 1-0 önde başlamanızı sağlar.

  • Takımınızla oyuna başlamadan önce oluşturacağınız saldırı ve savunma planı oyundaki başarı şansınızı arttıracaktır. Kurallara bağlı kalarak oluşturacağınız bir plan sizi daha avantajlı kılacaktır.
  • Oyundaki en önemli etkenlerden biri de takım arkadaşlarınızla kuracağınız iletişimdir. Takım oyunlarında hiçbir zaman ‘’ben’’ kavramı olmadığını biliriz. Bu yüzden takım halinde hareket etmeniz, her birinizin oyun içindeki yaklaşımlarını bilmek ve takımın buna göre hareket etmesi önemlidir. Özellikle saldırı halindeyken takım halinde hareket etmek büyük önem taşımaktadır. Paintball Beylikdüzü sahamıza gelmeden önce aklınızda bulunsun.
  • Sürpriz ataklar yapın. Rakibinizi şaşırtacak sıra dışı sürpriz hamleler yaparak standartların dışına çıkabilir ve tahmin edilmeyen hamlelerle rakiplerinizi şaşırtabilirsiniz.
  • Oyun çevresini tarayabilmek de çok önemlidir. Sahaya girdiğinizde oynayacağınız bölgenin haritasını zihninize yerleştirin. Sizin ve takımınızın hangi atak yollarını deneyeceğini kafanızda canlandırın. Sabit bir yerde kalmayın ve çevreyi kullanın. Saldırı noktalarını belirleyin, savunma anında nereye geri çekilebileceğinizi belirleyin. Rakibinizin bir adım önünde olmanız kazanmanın anahtarıdır.

0533 564 9793

  • Beylikdüzü paintball alanlarında oyun oynarken kesinlikle soğukkanlı olun. Yeni bir siper aldığınızda durun, hareket etmeyin! Önce etrafı kollayın, oyun alanınızı yeni açılarıyla tekrar inceleyin. Rakibinizin menzil alanında olup olmadığını kontrol edin. Daha iyi bir konum elde edip edemeyeceğinizi ölçün.
  • Uyanık olun! Rakibinizin tek bir alanda olduğunu düşünmeyin ve tek bir noktaya odaklanmayın. Aksi takdirde ummadığınız bir yerden atak yiyebilirsiniz. Dikkatli ve açıkgözlü olun. Eskilerin tabiriyle cevval olun.
  • Aynı yerde sabit kalmayın, hareketli olun. Sabit bir yerde kalmak rakibinizin üstünüzde manevralar yapmasına olanak sağlar. Rakibinize bu avantajı sağlamamak için hareket halinde olun ve takımınızla ilerlemekten çekinmeyin. Düşman menzilinde kalmayın ve hareket edin.
  • Gizlenecek ve kamufle olunabilecek tüm alanları önceden belirleyin. Rakibinize ‘Nerede bunlar’ dedirttiğiniz anda oyun avantajı sizde demektir.
  • Agresif ataklar işe yarayabilir. Ancak dikkatli ve planlı hareket etmek uzun vadede skora yansıyacaktır. Saldırgan taktikler uygulamak oyun içerisinde anlık olmalıdır. Devamlı saldırgan olmak işe yaramayabilir. Bu yüzden sabırlı olun ve gerektiğinde agresif olun.
  • Pozitif olun ve eğlenmenize bakın. Unutmayın bu bir oyun ve oyundan zevk almanız gerekir. Moralsiz olmanız takımınıza da yansır ve yenilirsiniz. Yenilmeniz önemli değil ama eğlenmeden geri dönmeniz sizi bu oyundan soğutur. Bu yüzden olumlu olun ve eğlenmenize bakın. Beylikdüzü paintball çalışanları sizlere bunu oyuna başlamadan önce de sık sık söyleyecektir.

Umarız bu ipuçları sizlere oyunu kazandırır. Fakat belirttiğimiz gibi oyunu kazanıp kazanmamanızdan öte oyundan zevk alıp almadığınız bizim için daha önemlidir. Beylikdüzü Paintball sahalarımızda oynayacak olan oyuncularımız için ilk amaç eğlenmek olmalıdır. Biz paintball sağlayıcıları için de eğlendirmek.

Siz de Tüyap Paintball, Marmara Park Paintball, Beykent Paintball ve Paintball Beylikdüzü yerleri arıyorsanız 0533 564 9793 no’lu telefonu arayın. Size en yakın sahayı söyleyelim, bilgi verelim ve dilerseniz rezervasyonunuzu hemen yaptıralım.

Beylikdüzü Sahamız

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak