Kayaşehir Paintball son zamanlarda outdoor spor yapmak oldukça popüler olmuştur. İnsanların outdoor sporlara olan ilgisi sebebi ile bu türden yapılan sporların diğer sporlardan farklı olması ve macera, heyecan ve korku gibi duyguları barındırmasıdır. Tüm bu özellikleri olan outdoor sporları arasında yer alan paintball, en fazla yapılan sporlar arasındadır.

0533 564 9793

Kayaşehir Paintball

Kayaşehir Paintball

Kayaşehir Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Paintball oyunun ilk oynandığı zamanlarda oyun çok sert bir şekilde oynanmaktaydı. Oyuncular, vahşi doğa içerisinde yaşam mücadelesi vererek, bütün yeteneklerini sergilemekteydi. Malzemeleri yalnızca pusula ve haritaydı. Çok net bir kuralı vardı oyunun. Kuralda her oyuncu bütün yeteneklerini sergiler ve yalnızca bir takım hayatta kalmayı başarırdı.

Paintball Sporunda Giyilen Giysiler

Firmamız, paintball sporunda giyilen giysilere çok önem vermektedir. Kayaşehir paintball, oyundaki tüm oyuncuların yüzünde kırılmaz yapıda özel bir maske bulunmaktadır. Elde bulunan silahlar, gerçeğini aratmayacak şekilde tasarlanan gazlı silahlardır. Silahlar boya kapsüllerini fırlatır ve Kayaşehir paintball oyununda oynanan boyalar özel olarak üretilmektedir. Temas sırasında patlayan boyalar kısa zamanda kendi kendine kaybolma özelliğine sahiptir. Kayaşehir Paintballalanı özel olarak tasarlanmış olup, saklanma ve nişan alma gibi hareketlerin gerçekleştirildiği çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde bulunan görevler ise paintball oyuncuların isteklerine göre belirlenir.

Paintball Sporu Hangi Ülkelerde Yapılır?

Popülerliği her geçen gün artan Paintball sporu dünya genelinde yapılmaktadır. Fakat en fazla ABD, İngiltere, Fransa, Kanada, Norveç, Brezilya, Japonya, Güney Afrika, İtalya, Panama, Almanya, Tayland, Arjantin gibi ülkelerde çok fazla oynanmaktadır.

Paintball Kayaşehir

Paintball sporunda kişi sayısı ne kadar fazla olursa oyun o kadar zevkli ve heyecanlı olur. Aynı zamanda strateji ve takım sporudur. Paintball Kayaşehir oyunu minimum 5 kişiden başlayıp, 12 kişiye kadar oynanabilen bir oyundur. Fakat en ideal oyuncu sayısı 10’dur. Oyunun amacı verilen görevi kısa zamanda gerçekleştirmektir.

Verilen görev, belli bir zaman içerisinde karşı takımın bayrağını ele geçirmek, başkanı güvenli bir şekilde hedefe götürmek, rehineyi kurtarmak, bir yeri savunmak, oyunu hiç vurulmadan bitiren kişi olmak gibi seçeneklerden meydana gelmektedir.

Kayaşehir’den Marmara Paintball Ofisine Nasıl Gidilmektedir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak