Fatih Paintball ile İstanbul’da zamanınızı en verimli şekilde değerlendirmek için, keyifli ve faydalı aktiviteler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hayatınıza renk katmak ve sosyalleşirken eğlenmek istiyorsanız, tavsiyelerimize kulak verebilirsiniz.

Fatih Paintball Alanları

Fatih paintball yerleriFatih paintball aktivitelerini tercih ederek dostlarınızla veya Hiç tanımadığınız oyuncularla müsabakalar düzenleyebilir, dilerseniz turnuvalar biçiminde kapsamlı etkinlikler oluşturabilirsiniz. Boya Topu oyunu günümüzde Avrupa ve Amerika’da en çok tercih edilen outdoor amatör sporlar arasındadır. Ekstrem sporlar içerisinde de ismi anılan oyun, neredeyse hiçbir tehlikeli tarafı bulunmayan nadir ekstrem sporlardan bir tanesidir.

0533 564 9793

Her yaş grubundan oyuncunun güvenli oynayabildiği bu oyun; kadın erkek gibi bir ayrımı da bulunmadan takımların oluşturulabildiği oyun türlerindendir. Profesyonel bir spor dalı olarak tanımlanmamakla birlikte, oyunun pek çok profesyonel spor kadar aksiyon içerdiği bir gerçektir. Savaş oyunları gibi görünüyor olsa da aslında bu spor, tam bir strateji ve aksiyon oyunudur. Kurumsal firmaların grup çalışması terapileri kapsamında yaygın olarak tercih edilen oyun, güvenlik birimlerinin eğitiminde de kullanılmaktadır. Buradan bakıldığında aslında amatör olarak oynanabilen profesyonel bir aktivite olduğu söylenebilecektir. Boya topu oyunu hakkında bilgisi bulunmayan ancak konuyu merak edenler için kısaca oyundan bahsedelim.

Fatih Paintball Hakkında

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi paintball aslında ne tam olarak bir oyun ne de tam olarak bir spordur. Aynı zamanda bir sosyal aktivite de sayılabilecek oyunun temelinde, boya topları fırlatan tabancalarla rakibi işaretleyip, onları oyun dışı bırakmak vardır. Takımlar farklı Boya tabancaları taşıyarak, rakibi işaretlemeyi çalışır. Elbette boya tabancalarının fırlattığı boyaların oyunculara bulaşmaması için koruyucu giysiler giyilir. Ayrıca parkur standartları ne olursa olsun oyuncunun güvenliği açısından bazı güvenlik tedbirleri de alınır. Kask, dizlik ve dirseklik gibi koruyucu ekipmanlar mutlak suretle Fatih paintball sahalarının tümünde tedbir amaçlı kullanırlar.

Oyuncular, farklı parkurlarda ve farklı sayılarda takımlar içerisinde yer alabilir. Parkurlar servis sağlayıcının belirli bir senaryo dahilinde farklı engeller ile donatılabilir. Genellikle paintball sahaları açık alanda hizmet verilen yerlerdir. Ancak kimi durumlarda bazı sahalar kapalı ortamda da olabilir. Oyunu kazanmanın kuralı, isabet almamak ve karşı takımın tüm oyuncularını saf dışı bırakmaktır. Bunun için hem çok iyi bir avcı olmalı Hem de avlanmamalısınız. Elbette bunun için oyuna çok iyi odaklanmalı ve mümkün olduğunca çevik olmalısınız. İşte bu noktada paintball oyununun aslında tam anlamıyla bir spor oldu ciddi anlamda netlik kazanır.

0533 564 9793

Fatih Paintball ile Eğlenerek Spor Yapın

Paintball; ciddi bir fiziksel aktivitenin sergilendiği çok eğlenceli bir oyundur. Oyun içerisinde, koşma, sürünme ve zıplama gibi askeri standartları içerisinde yer alan birçok aksiyon oyuncular tarafından gerçekleştirilir. Elbette burada gerçekleştirilen eylemler tam olarak savaş sahası standartlarında olmayacaktır. Farklı yaş gruplarında kadın veya erkek pek çok oyuncunun katılımcı olabileceği kabul edilerek, Fatih paintball sahaları ortalama şartlar hesaplanarak oluşturulur.

Bu nedenle, gerçekleştirilecek Sportif faaliyetin herkes için uygun olduğunu söylemek mümkündür. Dolayısıyla paintball yerleri içinde iyi bir oyuncu olmak için herhangi bir şart söz konusu değildir. Mesleğiniz ne olursa olsun ve hangi kondisyonda olursanız olun oyun oynamak için takımlara katılabilirsiniz.

Bu eğlenceli oyun ailecek dahi oynanabilecek bir oyundur. Mesai arkadaşlarınızla oluşturacağınız bir paintball takımı örneğin rakip firmanın elemanlarından oluşan takımla maç yapabilir. Sektör içerisinde kaynaşma elde etmek için bu tip yöntemler zaman zaman tercih edilmektedir. Yeni insanlarla tanışmak, ailenizle veya dostlarınızla zaman geçirmek, belli ölçüde spor yapmak ve eğlenmek; çok daha önemlisi, stres atmak için; Fatih paintball sahalarını tercih edebilir ve birçok anlamda fayda elde edebilirsiniz.

Fiyat: 110 TL

Fatih’ten Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak