Paintball İstanbul Avrupa Yakası tarafında birçok oyuncuyu buluşturuyor. Sporseverler kendi aralarında anlaştıktan ve takımlarını kurduktan sonra rezervasyon yaptırması sonucu Avrupa Yakasındaki paintball sahalarında boy göstermektedir. Düzenlenen turnuvalar ve etkinlikler ile de oynanan bu oyun her gün kendini geliştirmekte ve değişik senaryolarla oyuncuları eğlendirmeye devam etmektedir.

Paintball İstanbul Avrupa Yakası

Paintball İstanbul Avrupa YakasıPaintball İstanbul Avrupa Yakası içinde bulunan Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Çatalaca paintball sahalarında hemen hemen her gün gruplar tarafından oynanmaktadır. Genellikle bu ekstrem sporu oynayanlar gruplarını önceden belirlemektedir.

Tabi ki sahamıza geldikten sonra da aralarında takımlarını da kurabilirler. Her iki takım oyuncuları farklı renklerde kamuflajlar giyerek birbirlerine karşı mücadele verirler.

Paintball İstanbul Avrupa Sahaları

Gelecek olan oyuncular nerede olurlarsa olsunlar rahat bir şekilde sahamıza bulundukları yerden ulaşabilecekler. Ayrıca yol tarifi yapmamızı isterlerse bulundukları yerlerden bilgimiz dahilindeyse ulaşım için size detaylı bilgiyi verebiliriz.

Paintball İstanbul Avrupa sahalarına bunların dışında iletişim sayfamızdan adres ya da haritaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca haritaya bulunduğunuz yeri yazarak Google haritadan sahamıza yol tarifini alabilirsiniz. Paintball İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü, Çatalca, Büyükçekmece, Avcılar ve Esenyurt tarafında oynamak isteyenler için de sahalarımızdan yerinizi ayırtabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu yakasına göre eğlence sporlarının daha yoğun olduğu bir bölgedir. Her ne kadar trafik İstanbul için bir sorun olsa da sahalarımıza gelişte bu problem minimuma inmektedir. Çünkü sahalarımız yol üstündedir ve çevre yoluyla gelebilirsiniz.

Bu yüzden Anadolu yakasında da olsanız gruplarınızı organize ettikten sonra sahalarımıza gelebilirsiniz. İstanbul içinde belli noktalardan servis de tutabilmekteyiz. Servislerin hangi mekandan kalktığını öğrenmek için, hangi saatlerde ve günlerde rezervasyon yapabileceğinizi öğrenmek için bize 0533 564 9793 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca email ile sorunuzu belirtirseniz size geri dönüş yapabiliriz.

Boya Topu Oyunu İstanbul Avrupa Yakasında

Paintball İstanbul Avrupa Yakası adresleri, yerleri, fiyatları, sahaları, ulaşım ve nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Fiyatların ne kadar olduğuna ayrıca paintball fiyatları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Rezervasyonu bizim sahalarımızdan yaptırıp yaptırmamanız önemli değil. Sadece bilgi amaçlı olarak da bizi arayabilir ve istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakasındaki Paintball sahalarımızın dışında üniversite etkinlikleri, şirket etkinlikleri, festival, konser ve dizi, film çekimleri sebebiyle saha kurulumu ve organizasyonları için taleplerinizi bizi arayarak iletebilirsiniz. Avrupa yakasındaki en kaliteli hizmeti veren firmamız çalışanları size hangi şartlarda olursa olsun size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Kolay ulaşımı ve kalitesiyle öne çıkan sahalarımızda sizleri de görmekten memnuniyet duyarız. Boya topu ile oynamanın yanı sıra piknik masalarımızda ya da çardaklarımızda oyun öncesi ve sonrası mangal ve çay keyfini de yaşayabilirsiniz. Ayrıca oyun dışındaki arkadaş ve aileleriniz de sizi oyun sırasında izleyebilirler.

Sizler de İstanbul Avrupa Yakasındaki sahamızda boya savaşı oynamak istiyorsanız bize hemen ulaşabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak