Zeytinburnu Paintball ile hayatınızda bir değişiklik yapmak ve farklı sosyal aktivitelerle zaman geçirmek istiyorsanız, bu spor aradığınız çözüm olabilir. Dünyanın hemen yerinde özellikle gelişmiş şehirlerde yoğun biçimde oynanan oyun; Zeytinburnu Paintball sahalarında da en az dünyadaki örnekleri kadar nitelikli biçimde oynanmaktadır.

0533 564 9793

Bu oyunun hem spor hem de bir eğlence aktivitesi olması, bunun yanında sosyalleşmek için çok iyi bir alternatif olması, her yaştan oyuncunun keyifle oynamasını sağlamaktadır. Modern hayatın stresli ortamında uzaklaşmak ve bambaşka bir aktivite tercih etmek isteyenler için, maliyetleri bakımından da çok avantajlı bir zemin olan paintball, neredeyse hiçbir tehlikesi bulunmayan, güvenilir bir oyundur.

Zeytinburnu Paintball

zeytinburnu paintballSpor aktivitesi olarak değerlendirildiğinde, oldukça yüksek bir efekte sahip olduğu söylenebilen oyunun, bedensel fonksiyonların tamamını çalıştırıyor olması; düzenli oynanması durumunda oldukça efektif sonuçları olacağını da gösteriyor. Zeytinburnu Paintball sahalarında farklı oyun senaryoları ile oyun oynanabilmekte ve geniş zaman dilimlerini kapsayan turnuvalar yapılabilmektedir. Oyuncularınızı kendiniz seçebileceğiniz, dilerseniz yakın çevreniz ve aile bireylerinizle oynayabileceğiniz bu oyun, aynı zamanda kurumsal firmalar tarafından da moral aktiviteleri dahilinde değerlendirilir. Zira oyunun takım çalışmasını teşvik eden ve bu koordinasyonu güçlendiren özellikleri söz konusudur. Pek çok davranış bilimi uzmanınca tavsiye edilen sporlar arasında bu sebeple ön sıralarda yer alır.

0533 564 9793

Zeytinburnu Paintball Yerleri

Bilindiği üzere bu spor; adrenalin ile dolu, kalabalık gruplarda, her yaştan kişilerin bayrağı yakalamaya çalıştığı eğlenceli bir grup etkinliğidir. İstanbul ve çevresinde, paintball oynamak için çok çeşitli yerler var. Geleneksel açık alanlardan kapalı alanlarına, eğlence parklarına; her beceri seviyesine göre bir seçenek var. Daha önce oynamadıysanız, şimdi deneme zamanı!

Bu oyun, en iyi arkadaşların yeminli düşmanlara dönüştüğü, cesaretinizi tehlikeye karşı ortaya koymanızı gerektiren ve kıyafetlerinizin gerçekten kirlenmesini sağlama gücüne sahip bir oyundur. Peki, nerede oynayacaksınız? Bu sorunun cevabına geçmeden önce; güvenlik, yaş sınırı ve acı konusuna değinmek istiyoruz…

Zeytinburnu Paintball Sahaları Güvenli mi?

Tüm aksiyon sporlarında olduğu gibi, paintball da, yeterli koruma sağlanmadığı(en önemlisi göz koruması) ve güvenlik kuralları anlaşılıp uygulandığı sürece, oldukça güvenli bir etkinliktir. Boya topları; suda çözünen bir boya ile dolu, ince plastik toplardır. Silahlar bu topları saniyede 100 metre hızda çeker ve özel kıyafetlerin, silahın çekilebileceği alanlarda her zaman giyilmesi gerekir.

Yaş Limiti Var Mı?

10 yaş ve üzeri herkes paintball oynayabilir. Genellikle, 16 yaşın altındaki çocuklara, bir yetişkin tarafından eşlik edilmesi beklenmektedir. Yetişkinler oynamak zorunda olmasa da, orada olmaları gerekebilir.

Mermiler Acıtır Mı?

Boya topları, hızla hareket ettikleri için, çok kısa süreliğine küçük bir acıya neden olabilir. Dolayısıyla, hiçbir şekilde acı hissetmeyeceğinizi söylemek doğru olmayacaktır; ancak, acıyı en aza indirmek için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Örneğin, açıkta kalan cildinizi mümkün olduğunca örtmelisiniz. Ayrıca birçok oyun merkezi;  göğüs koruyucuları ve eldivenler gibi isteğe bağlı koruyucu donanımlar da kiralamaktadır.

Paintball Zeytinburnu Nerede Oynanır?

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız, kalabalık grubunuz ile paintball’un keyfini çıkarabileceğiniz yerlerin sayısı çok daha fazladır. İstanbul’da, güvenli ve kaliteli bir seçenek arıyorsanız, Marmara Paintball merkezini tercih edebilirsiniz. 6500 m2 ve 7000 m2 olmak üzere iki farklı alanda hizmet veren Zeytinburnu paintball merkezi, kalite standartları onaylanmış oyun alanları arasında yer alıyor. Fiyatlara gelince…

Paintball Zeytinburnu merkezi, bu adrenalin dolu oyunda gerekebilecek tüm güvenlik ve oyun ekipmanlarını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Onun dışında oyun paketleri; mini, midi ve süper paket olarak ve 100,200,300 boya topuna göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Paintball Zeytinburnu merkezini arayabilirsiniz.

Zeytinburnu’ndan Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

1 Yorum

  1. Zeytunburnu,Bağcılar,Bahçelievler,Güngören deki paintbull merkezlerinizin adresini ve ulaşım yolunu yazabilir misiniz?Toplu ulaşıma yakın bir yer olursa tercihimizdir

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak