Paintball Sahaları, içinde bulunan paintball oynamaya müsait aksesuar ve şekiller, uygun saha boyutları ve bu oyunu oynayacak alanın yeşil olması gibi birçok özelliği içinde barındırmalıdır. Aşağıda paintball sahamızla ilgili resimler bulunmaktadır.

Paintball Sahaları

Paintball Sahaları kaç kişiyle oynandığına bağlı olmaksızın uygun şekilde boyutlandırılmalıdır. Aksesuar ve şekiller oyuncuların daha iyi pozisyon almasını sağladığı gibi oyunu da daha zevkli hale getirmektedir. Yeşil alan özelliği ise oyuna gerçekçilik kazandırmakla beraber tozlu ve yapay ortamdan kurtulmayı da sağlar. Böylece oyuncular daha sağlıklı ve yeşil bir alanda oynayarak daha gerçekçi ve keyifli bir oyun geçirirler.

Beylikdüzü - Büyükçekmece Sahası

Çatalca Sahası

Oyun alanı sahamızla beraber, sahamız kenarında 30’a yakın piknik masamız, WC gibi üniteler bulunmaktadır. Ayrıca çardak bulunan sahamız kenarında mangal yapabilir, çay içebilir ve ailenizle oyun öncesinde ve sonrasında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Siz grubunuzla oyun oynarken beraberinizde getirdiğiniz aile, eş ve dostlarınız hem sizi izleyebilecek hem de sıkılmadan vakit geçirebilecektir.

Paintball İstanbul sahalarımız Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar ve Çatalca sahalarımızdan oluşmaktadır. En büyük ve gelişmiş sahamız olan Çatalca sahamızda yukarıda bahsetmiş olduğumuz özelliklerin tümü bulunmakla beraber ulaşımı gayet kolaydır.

Marmara Paintball olarak sizlere en uygun saha şartlarını sunmaktayız. 6.5 dönüm içinde uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanmış tamamen yeşil ve doğayla iç içe bir ortamda oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Büyük bir alanımız bulunmakla beraber sahamız her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde düzenlenmiştir.

Gece paintball oynayan müşterilerimiz için sahayı ve oyun grubunuzu net görebileceğiniz yüksek enerjiye sahip spot aydınlatmalarımız mevcuttur. Sahalarımızda paintball toplarının oyun sahası dışına çıkmaması için file koruması bulunmaktadır. Böylece oyunu aileniz, çocuklarınız ve dostlarınız gönül rahatlığıyla izleyebilirler. Bunlarla beraber paintball sahalarımızda sağlınızı tehdit edecek hiçbir nesne kullanılmamıştır. Ayrıca size oyun esnasında tahsis edeceğimiz kamuflaj malzemelerle sıfır risk ile sadece oyununuza konsantre olabileceksiniz.

Paintball sahaları ve tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için info@marmarapaintball.com adresine mail atmanız yeterlidir. Ayrıca Paintball İstanbul Avrupa Yakası için rezervasyon almak istiyorsanız 0533 564 9793 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Lütfen herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak