Taksim Paintball sahasında oynamak için en az 8-10 kişi olmalısınız çünkü bu oyun grupla oynanan bir takım oyunudur. Bazı koruyucu ekipmanlar giyerek güvenlik önlemleri alınır ve yaralanmanın önüne geçilir. Paintball oyunu için öncelikle geniş ve doğal bir oyun sahası bulmanız gerekir. Taksim paintball oyun sahası geniş ve doğal orman içindedir. Saklanmanız için birçok kuytu yer ağaçların arasındadır. Size verilen ekipmanlar kamuflaj, eldiven, maske, silah ve boyasıdır. Oyun öncesi Paintball hakkında bilgi verilir ve kuralları anlatılır. Takımlar oluşturulur ve oyun başlar.

0533 564 9793

Taksim Paintball

Taksim Paintball

Taksim Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Paintball güvenlik önlemleri alınarak oynanan bir oyundur. Kullanılan maskeler kırılmaz camdan yapılmıştır ve herkesin takması zorunludur. Yüzünüze boya gelmesini önler. Kamuflaj ve diğer koruyucu ekipmanlar bedeninize uygun olup hareket yeteneğinizi kısıtlamamalıdır. Seçeceğiniz oyun silahı amatör veya profesyonel olmanıza göre değişir. Boya el bombası ve boya mayını daha kalabalık gruplar için vazgeçilmezdir.

Orman içinde iletişim kurmanız için telsizler verilir. Stratejiyi takım olarak siz planlarsınız. Amaç boya silahı ile vurulmamaktır. Boya silahı ile vurulursanız oyun dışı kalırsınız. Oyun sahamızda bulunan hakem ve güvenlik personelimiz oyuncuların güvenliği için uyması gereken kuralları sizlere anlatır ve gerekli ekipmanları sizlere verir.

Taksim Paintball Sahası

Paintball oyununda takımları ve oyuncuları belirlemek size kalmıştır. En az 2 takım ve her bir takım en az 4-5 kişiden oluşmalıdır. Ama arkadaş grubunuzun kalabalıklığına göre takım sayısı ve takımda bulunan oyuncu sayısı fazla olabilir. Oyuncular 14 yaş ve üstü olması gerekir. Hafta sonu arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmek ve takım ruhunu yaşamak istiyorsanız paintball Taksim vazgeçilmez yeriniz olacaktır. Oyun sahasında her türlü imkanı bulmanız ve gerektiğinde yardım almanız mümkündür.

Paintball Taksim

Paintball taksim sahasındaki bu spor senaryo içeriğine göre oynanan bir oyundur. Senaryo seçimini takımda bulunan oyuncular ortak karar doğrultusunda belirler veya hazır senaryo etrafında oynarlar. Herkesin görevi belirlenir ve herkes kendi görevini yerine getirerek takımı kazanmaya götürür. Artık günümüzde daha fazla sayıda senaryo vardır. İsterseniz hazır senaryolardan seçebilir isterseniz takım arkadaşlarınız ile dahili bir senaryo oluşturabilirsiniz.

Taksim’den Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak