Kağıthane Paintball ile stresten uzak bir güne hazır mısınız? Modern şehirler pek çoğumuzu oldukça stresli ve adeta içerisinde boğulduğumuz bir yaşam tarzına mahkum ediyor. Her ne kadar modern hayatın birçok kültürel ve sosyal imkanı söz konusu olsa da, artık bu uğraşlar da sıradan hale gelmiş durumda.

Kağıthane Paintball

Kağıthane Paintball

Kağıthane Paintball – MarmaraPaintball.Com®

İstanbul gibi dünyanın en büyük şehirlerinden bir tanesinde, hayatım akışını sağlıklı biçimde sürdürebilmek için elbette hepimizin günlük hayatın bu yorucu temposundan şehir olması gerekiyor. Peki bunun için ne yapabiliriz?

Örneğin; her zaman yaptığınız gibi, sahilde bir yürüyüş veya alışveriş merkezinde satın almayacak olsanız da mağazaları gezmek sizi rahatlatacak mı? Ya da, biraz daha uzaklaşıp belki bir tekne turuna katılabilirsiniz. Dostlarınızla bir kafede laflamak da bir seçenek olabilir elbette.

0533 564 9793

Peki Kağıthane paintball oyun alanları hakkında ne biliyorsunuz? Ya da paintball oyunu tanıyor musunuz? Gelin size bu konuda birkaç tüyo verelim. Bu sporu çok seveceksiniz.

Kağıthane Paintball ile Adrenalin ve Eğlence Bir Arada

Ekstrem sporlar yapmak isteyenler, bu sporların çoğu zaman tehlike derecesinden dolayı çekilmek durumunda kalırlar. Oysa hentbol gibi neredeyse hiçbir olumsuz tarafı bulunmayan ve tehlikesiz söz konusu olmayan oyunlarla oldukça heyecanlı zamanlar geçirebilirsiniz.  Bunun için yapmanız gereken Elbette Öncelikle oyunu tanımak olacaktır. Kağıthane paintball oyunu oynayabilme imkanları bakımından yeterli tesisi sahiptir.

Geniş alanlarda açık ortam oyunu oynayabileceğiniz gibi kimi tesislerde kapalı alanlarda da bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu sporu oynamak için özel bir ekipmana ihtiyacınız yok. Saha yetkilileri size ihtiyacınız olan tüm ekipman ve donanımı eksiksiz biçimde sağlıyor.

Oyun takımlardan oluşuyor. Bu oyun oynayabilmek için herhangi bir deneyim de gerekmiyor. Profesyonel bir spor olmamasından dolayı paintball oyuncularının herhangi bir şekilde kondisyona sahip olması da gerekmez. Dilediğiniz zaman takımınız oluşturup paintball oynamak üzere sahaya dağılabilirsiniz. Kağıthane paintball sahaları, çok sayıda oyuncunun aynı anda oynayabileceği geniş katılımın mümkün olduğu alanlardır.

0533 564 9793

Kağıthane Paintball Sahalarında Herhangi Bir Risk Var mı?

Paintball tehlikeleri olmayan; hiçbir risk ihtiva etmeyen, daha doğrusu ihtiva ettiği risklerin gerçek hayattaki risklerden farklı olmadığı bir oyundur. Sokakta ne kadar tehlikede iseniz bu oyunda en fazla o kadar tehlike altında olursunuz. Hatta bu oyunu oynarken koruyucu kıyafetler giyiyor olduğunuz için risk faktörü ciddi şekilde de düşüyor. Dizlik, kolluk, göğüslük ve kask gibi ekipmanlarla her ne kadar risk faktörü düşük olsa da oyun daha güvenli hale getiriliyor.

Bu oyunu oynanırken kullanılan silahların da  herhangi bir zarar verici özelliği söz konusu değil. Öyle ki silahların içerisinde hava basıncı ile boya toplarını fırlatan bir mekanizma bulunuyor. Boya tüpleri doğrudan insana isabet etse dahi herhangi bir zarar verecek niteliğe sahip değil. Buna rağmen Kağıthane paintball sahalarında kullanılan ekipmanlar arasında boyanın çarpması anında tehlike arz etmemesi için gerekli koruyucu tedbirler.

Sonuç olarak bu spor; oynayabileceğiniz en eğlenceli ve en tehlikesiz oyunlardan bir tanesidir ve aynı zamanda ciddi biçimde enerji sarf ettiğiniz bir spordur. Dostlarınızla bir araya gelmek, sosyalleşirken eğlenmek ve spor yapmak istiyorsanız elde edebileceğiniz en iyi çözümdür.

Paintball Kağıthane İle Kafa Boşaltın!

Paintball Kağıthane sahalarında ayrıca bahsettiğimiz modern hayatın stresli yaşantısından da sıyrılmak ve bir süre içinde olsa eğlenceli bir şekilde kafanızı boşaltmak imkânına sahip olacaksınız. Paintball oyununu isterseniz kendi projeniz takımlarla oynayabileceğiniz gibi, mevcut takımları katılabilir ve turnuvalarda yer alabilirsiniz.

Özel oyunlar turnuvalar kapsamında oldukça geniş katılımlı organizasyonlar günümüzde düzenlenmekte hatta bu organizasyonlar şirketleri başta gelen moral motivasyon çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Sizde hemen harekete geçip ailenizi, dostlarınızı ve iş arkadaşlarınızı organize edebilir, sınırsız eğlence için ilk adımı atabilirsiniz.

Kağıthane’den Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak