Kemerburgaz Paintball sahasından önce biraz bu oyundan bahsedelim. Amerika’da iki gencin şakalaşması sonucu ortaya çıkan işaretleyiciler, yıllar sonra paintball oyununu gündeme getirdi. İçi boya dolu kapsül fırlatan bu silahlar, ülkemizde ve dünyada yoğun olarak oynanan bu oyun içinde en önemli materyal olarak yer alıyor.

0533 564 9793

Kemerburgaz Paintball

Kemerburgaz Paintball

Kemerburgaz Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Boya savaşı aynı zamanda bir spor dalı olarak yapılan, eğlence verici bir platform oyunudur. Boya topu  içerisinde vahşete dair hiç bir detay bulunmaz. Savaş ve stratejinin iç içe olduğu bu oyun, oynayanlara değişik bir haz verir. Firmamız Kemerburgaz paintball alanında, oldukça farklı dizayn edilmiş bir paintball sahası oluşturdu.

Paintball sahası olarak oluşturduğumuz alan keyif içinde oynanılması için her detayı taşıyor. Çam, duvar, ağaç kovukları, pusula, kum saati gibi aksesuarlar gerçeği ile çok zor ayırt ediliyor. Bu strateji oyununu kaliteli bir sahada oynamak isteyen tüm adrenalin tutkunlarını sahamıza bekliyoruz.

Kemerburgaz Paintball Sahası

Paintball oyunu, doğa ile iç içe oynanılan bir oyundur. Tam olarak doğaya temas etmek gerekir. Bu sebeple oyun özel bir kıyafet, eldiven ve ayakkabı ile oynanır. Firmamızda paintball oyuncularına özel olan tasarım kıyafetler bulunur. Soyunma odalarımızda çok sayıda kamuflaj kıyafetlerimiz her bedene uygun olarak yer almaktadır. Sağlık ve güvenlik şartlarının tam olarak sağlandığı Paintball Kemerburgaz alanımızda kullanılan tüm aksesuar ve objeler doğa dostu malzemelerden seçilmiş ve doğada tamamen çözünen ürünlerdir.

Paintball Oyunu Hakkında Bilgilendirme

Firmamız boya savaşı oyunu için nitelikli bir alan sunmaktadır. Oyun 60 dakika olarak oynanmakta ve sayıları eşit olan iki takım arasında oynanılmaktadır. Sahamızda oyun oynamak isteyen herkese 15 dakika olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Oyuncular hakemin işareti ile oyuna başlayarak kaliteli dakikalar geçirmektedir. Yoğun iş yaşamından biraz olsun uzaklaşmak, sevdikleri ile keyifli saatler yaşamak ve eğlenmek isteyen tüm kişiler alanımızı tercih edebilirler.

Paintball Kemerburgaz

Kemerburgaz ilçesinde oluşturduğumuz bu alanda paintball sporu da yapılabiliyor. Birçok farklı temanın kullanıldığı Paintball Kemerburgaz alanımıza tüm sporcuları bekliyoruz. Bu gerçekçi atmosferde profesyonelliğinizin tadını çıkarabilir, arkadaşlarınıza üstünlüğünüzü kanıtlayabilirsiniz. Kaliteli ve gerçekçi tasarımlarımız ile hoş dakikalar yaşayabilir, arkadaşlarınızla harika bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kemerburgaz’dan Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak