Çorlu Paintball oyunu, son yıllarda bir çok kesim tarafından beğenilen ve tercih edilen savaş ve strateji oyunudur. İki takım arasında oynanır. Takımların sayıları birbirine eşit olmalıdır. Oyunda oyunun başlangıç ve bitiş düdüklerini çalan bir hakem bulunur. Oyun 60 dakika sürer. Oyuna başlanılmadan önce oyunculara oyun anlatılır.

0533 564 9793

Çorlu Paintball

Çorlu Paintball

Çorlu Paintball – MarmaraPaintball.Com®

15 dakikalık bilgilendirmeden sonra oyun başlar. Oyunu 14 yaş üstünde olan herkes oynayabilir. Oyun öncesi oyuncular soyunma odasından özel paintball kıyafetlerini giyerler. Oyun içinde uyulması gereken bir takım kurallar vardır. Oyuncular bu kurallara uydukları takdirde oyun çok basittir. Doğada oynanılan bu oyunda, vahşet yoktur. Oyuncuların harika anlar geçirmesi için her detay düşünülmüştür.

Çorlu Paintbal Oyun Alanı

Paintball oyununu daha heyecanlı hale getirmek için Çorlu paintball tesisimizi kurduk. Paintball oynamak isteyen herkes için keyifli ve eğlence verici dekorlarla alanımızı düzenledik. Arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmek ve strateji yaratarak karşı takıma üstünlük kurmak isteyen herkesi Çorlu paintball alanımıza bekliyoruz. İşletmemiz paintball oyunu ile ilgili detaylı bilgiler vermekte, oyun için gerekli olan tüm materyalleri sizlere sunmaktadır. Çamlık veya dağlık temalı oyun alanlarımızda harika zamanlar geçirerek iş stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Çorlu Paintball ile Strateji Geliştirme

Sizler için oluşturduğumuz İstanbul Paintball sahamızda, farklı temalar için zemin hazırladık. Oyun için hazırladığınız senaryonuza özel tüm dekorları işletmemizden temin edebilirsiniz. Oyun içinde kullanacağınız silah ve mermilerimiz en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Oyun içinde kullanacağınız kıyafet ve ekipmanlar, oyuna özel olarak tasarlanmış ve oyun içindeki güvenliğinize yöneliktir.

Oyunda uyulması gereken kurallar sizler ile oyun öncesi paylaşılmakta ve Paintball Çorlutesisimizde doğaya hiç bir şekilde zarar verilmemektedir. Keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmek için işletmemizi ziyaret ediniz. Hoş bir tatil havasını hissedeceğiniz tesisimizde güzel hatıralar yaşayabilirsiniz.

Paintball Çorlu

Tesisimiz yalnızca oyun alanı olarak değil aynı zamanda Paintball Çorlu spor alanı olarak da kullanılabilmektedir. Son yılların önemli bir spor dalı olan bu oyunun tüm içeriklerini, alanımıza gelerek öğrenebilirsiniz. Hafta sonu tatilinizi geçirmek için ya da işten arda kalan zamanlarınızı değerlendirmek için bu sporu deneyebilirsiniz.

Çorlu’dan Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak