Başakşehir Paintball sahalarımızda sosyal bir aktivite ile eğlenceli bir gün geçirmek ister misiniz? Şehirler hızla büyürken bireyselleşen insan yaşantısı ve sosyalleşme imkânlarını gitgide azalması pek çok noktada hayatımızı olumsuz biçimde etkiler. Gerek sportif imkanları elde edemememiz, gerek sosyalleşmek için uygun zeminleri oluşturmamamız ve gerekse sağlıklı bir ruh haline kavuşabilmek için yeterince eğlence imkanı elde edemememiz genel olarak şehir yaşantısını çok daha sıkıntılı bir hale sokar. Başakşehir paintball aktiviteleri bu nedenle esasında bir kamu hizmeti gibi düşünülebilir.

0533 564 9793

başakşehir paintballZira, özellikle yetişkinler için büyük şehirlerde ciddi sosyo-kültürel imkanlar bulunmadığı gibi sportif faaliyetleri katılmakta pek kolay değildir. Profesyonel sporların bir parçası olabilmek için yeterli katılım frekansını elde edebilmemiz oldukça zor olduğundan sportif alanda pek çoğunuzun sınırlı eylemleri söz konusudur. Spor salonlarında zaman geçirmek üzere bir kısmımız harekete geçiyor olsak da, bu aktiviteler ne yeterince sosyal ne de yeterince eğlencelidir. Bizim ihtiyacımız, zorlama olmadan keyif alabileceğimiz ve sosyalleşebileceğimiz faaliyetlere katılmaktır. Paintball bu nedenle büyük önem arz eder.

Başakşehir Paintball ile Stresinizden Kurtulun

Şehir insanların ciddi bir çoğunluğu, şehir yaşantısının stres altında ezilmektedir. Yapılan araştırmalara göre, sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde şehir yaşantısının, yani modern hayatım psikolojimiz üzerinde ciddi olumsuz etkileri oldu kanıtlanmıştır. Elbette bu olumsuzlukla yaşamak söz konusu değil. Zira bu şekilde devam edilmesi halinde stresin, sadece orta vadede değil, kısa vadede etkileri görülmek üzere; başta psikolojik problemler olmak üzere, fizyolojik sorunları da ortaya çıkarabilmektedir.

Elbette boya topları ile oynanan bu aktivite tek başına bütün hayatın stresinden uzaklaşmanızı sağlamaz. Başakşehir paintball aktiviteleri sizin için, bahsettiğimiz bu stresli ortamdan kısa bir süre için de olsa uzaklaşma imkanı sağlayacaktır. Bu ve bunun gibi faaliyetleri farklı platformlarda sürdürerek, stresinizden kurtulabilir, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşantı sürebilirsiniz.

Gelişmiş Batı ülkelerinde, insan kaynakları yönetimi ilkelerine göre herkesin gündelik Hayatının bir kısmında deşarj olma ihtiyacı vardır. Ve bu ihtiyaç mutlak suretle eğitici ve öğretici faaliyetler olmak durumunda değildir. Yani modern yaşam biçimine ayak uydurmak için stres seviyenizi arttırmak yerine Paintball İstanbul alanlarından oynayarak hoş vakit geçirmek de aslında bilimsel stres atma yöntemlerinden bir tanesidir. Bu spor, gruplar halinde oynanan bir oyun olduğundan size sosyalleşme imkanı sağlarken spor yapmanızı ve bu arada eğlenmenizi sağlar.

Başakşehir Paintball ile Eğlence ve Spor Bir Arada

Bahsettiğimiz gibi stres, hayatımızı olumsuz etkileyen temel faktörlerin başında gelir. Dünya gerçeklerinden ve ülke standartlarında bir süre kopmak dahi zihnimizin dinlenmesini sağlayacaktır. Başakşehir paintball aktiviteleri son derece eğlenceli birer faaliyet olmakla birlikte tüm zihninizi üzerine odaklanmanız gerektiği için sizi reel dünyadan bir süre için de olsa uzaklaştıracaktır. Geniş parkurlarda çoklu oyuncularla oynanan bir oyun olması ve içerisinde ciddi seviyede aksiyonun bulunması paintball oyununu çok eğlenceli hale getirmektedir. Uygun paintball fiyat avantajları ile de bu sporu firmamız ile çok daha ucuza getirmeniz mümkündür.

0533 564 9793

Büyük küçük, kadın erkek, genç yaşlı herkesin katılabileceği, hiçbir ön koşul bulunmayan bu eğlenceli oyun aynı zamanda ciddi bir sportif aktivite olarak kabul edilir. Zira oyun, bir savaş senaryosunu içerdiğinden aslında iki düşman ülke askerlerinin birbirlerine üstünlük sağlama mücadelesini zararsız biçimde içerir. Bu da doğal olarak ciddi bir performans sergilemeleri gerektirecektir. Her ne kadar daha öncesinde bir egzersizi veya kondisyon çalışması olmasa da, pek çok kondisyon sporu kadar enerji sarf etmenize sebep olacaktır.

Başakşehir paintball sahalarında, dilediğiniz sayıda oyuncu ile oluşturacağınız takımlar ile paintball oynayabilir, stres atarken spor yapıp dostlarınız, iş arkadaşlarınız veya ailenizle hoş vakit geçirebilirsiniz. Bu oyun, modern dünyada hemen her ülkede günümüzün en popüler oyunlarının başında gelir. Şamlar Paintball alanımız gibi bu sahamız ile de hizmetinizdeyiz.

Çalışma Saatleri: 07:30 – 02:00 (Pts-Pzr)

Fiyat: 110 TL

Başakşehir paintball sahasında oynadık, gerçekten çok zevkliydi – 2018-08-26 / Mehmet Yılmaz

Başakşehir’den Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak