Şişli Paintball oyunu ülkemizde yeni yeni gündeme gelen eğlenceli ve keyif verici spor oyunlarından bir tanesi konumundadır. Kaliteli ve görsel temaları ön planda olan bu oyun ilk olarak Amerika’da oynanmaya başlanmıştır. Savaş teması verilmiş olan bir saha içerisinde oynanan oyunda, karşılıklı iki rakip takım bulunur. Takımların sayılarının eşit olması gerekir ve bu oyunun pek çok materyali bulunur.

0533 564 9793

Şişli Paintball

Şişli Paintball

Şişli Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Bu oyundaki amaç takımlardan bir tanesinin bayrağı kazanmasıdır. Takım oyuncularının görev dışı olmaları, mağlubiyetin zeminini oluşturur. Oyuncular kendilerini korumak için oyun sahasında bulunan dekorlardan yararlanır. Heyecanlı bir strateji oyunudur, oynayanlar için görsel ve harika bir atmosfer yaratır.

Şişli Paintball Sahaları

İstanbul ilinde Şişli ilçesinde paintball oyunu oynamak isteyenler için Şişli paintball işletmemizde sizlere hizmet veriyoruz. Tam teşekküllü olan paintball sahamızda, kaliteli paintball silahlarımızla sizlerle buluşuyoruz. Oyun için gerekli olan tüm obje ve materyaller işletmemizde bulunmaktadır. Yeni oyun alanımızdaki tüm materyallerimiz kaliteli ve yenidir. Oyunda kullanacağınız kıyafet, kask ve tüm silah aletleri işletmemizde yer almaktadır.

Tam Güvenlik Tedbirleri

İşletmemiz paintball oyununa yönelik olan tüm güvenlik önlemlerini tam olarak almış olan bir firmadır. Kasksız veya önlem alınmamış şekilde katiyen paintball oynamaya müsaade edilmemektedir. Oyuncuların güvenliğini tehlikeye atacak hiç bir detay sahamızda yer almaz. Paintball oyunu savaş oyunu gibi görülmesine rağmen, aslında insanların takım ruhunu geliştirmesi için hazırlanmış olan barışçıl bir oyundur.

Paintball Şişli

Paintball Şişli sahasındaki oyunlar hafta içi ve hafta sonları arkadaşlar arasında eğlenmeye yönelik olarak işletmemiz aracılığıyla oynanılabilmektedir. Oyunda işaretleyici denilebilecek olan paintball silahı kullanılır. Silahların boyutları farklı olmasına rağmen işlevleri aynıdır. Bu silahların içinde mermi olarak boya kapsülleri bulunur ve hedefe dokunduğunda patlayarak, kapsül içerisinde bulunan boya patlar.

Her oyuncunun bir silahı vardır, oyuncuların kendilerini korurken karşı takım oyuncularını da vurmaları gerekir. Vurulan oyuncu oyundan çıkar. Hangi takım bayrağı alır ise o takım oyunu kazanır. İşletmemiz oyun için kullanılan tüm materyalleri itina ile seçen doğa dostu bir firmadır ve oyunda kullanılan hiç bir malzeme doğaya zarar vermez.

Şişli’den Marmara Paintball Merkez Ofisine Gidiş

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak