Şamlar Paintball alanlarında spor yapmak ister misiniz? Spor yapmak bazı insanlar için bir hayat standardıdır. Spor yapmak sağlıklı olmanın temelini oluştururken, dış dünyanın stresinden ve sıkıntısından insanları uzaklaştırmaktadır. Paintball da bu sporlardan biridir. Bir oyun olarak 1982 yılında Amerika’da ortaya çıkmıştır.

1980 yılında Amerikalı iki adam şakalaşırken, tesadüf eseri olarak paintball oyununda kullanılan kapsül atan silahların icadını sağlamış ve tüm dünya ülkelerinin bu oyunu öğrenmelerine sebep olmuşlardır. O yıldan bu yıla kadar yenilenerek ve değişerek gelen bu oyun, son yıllarda bir spor dalı haline geldi. İçi boya ile dolu olan kapsülleri atan silahlar ile oynanılan oyun, oldukça zevkli bir oyundur.

0533 564 9793

Şamlar Paintball

Şamlar Paintball

Şamlar Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Oyun dağ, orman ve kale gibi temalı alanlarda iki eşit takım arasında oynanır. Ülkemizde bir iki senedir yaygın hale gelmiştir.Bu oyunu oynamak isteyen tüm kişilere özel olarak Şamlar paintball tesisini sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız Türkiye’de saha ve  alanlar bakımından tercih edilen ve öncü olan bir kuruluştur. Bu aktiviteyi seven veya bu oyunu öğrenmek isteyen herkese Şamlar paintball tesisimizde hizmet veriyoruz.

Şamlar Paintball Tesisi

Tesisimizde bu oyuna özel olan tüm detaylar oluşturulmuştur. Bu spor bir savaş ve strateji oyunudur. Oyun kaliteli bir düzenek üzerinde oynanılır ve Şamlar paintball tesisimizde bu düzeneği oluşturacak tüm detaylar yer almaktadır. Dağ dekoru, ağaç kovuğu dekoru, pusula, harita, çam ve daha bir çok ayrıntılı dekor ürünleri sahamızda yer almaktadır. Ayrıca belirlediğiniz tüm stratejilere özel dekor malzemelerini sahamızda bulabilirsiniz.

Şamlar Paintball Olanakları

Tesisimizde her türlü olanak bulunmaktadır. Bu etkinlik doğa ile iç içe oynanılan bir oyundur. Bu oyunda yerde sürünme, tırmanma ve koşma gibi özellikler yer almaktadır. Bu sebeple oyuna özgü kıyafetler tasarlanmıştır. Tesisimizde bu oyuna özel kıyafetler soyunma odalarında temiz ve kullanıma hazır olarak bulunur. Bu kıyafetler her bedene yönelik olarak Şamlar paintball sahasında oynamak isteyenler için hazırlanmıştır. Eldiven ve ayakkabı gibi tüm aksesuarlar oyuncular için tasarlanmış ve sorunsuz bir vaziyette sahamızda bulunmaktadır.

0533 564 9793

Paintball Oyunundaki Amaç Nedir?

Boya topu oyunu, iki takımdan birinin kazanmasına yöneliktir. İki takım gerçek bir alanda birbirlerine karşı savaşırlar ve takımlardan bir tanesi bu savaşı kazanır. Paintball yerleri içinde silah, bu silahtan çıkan boya püskürten mermiler, koruyucu kask ve dekor malzemeleri kullanılır. Tesisimizde bu sporda olan ve kullanılan tüm malzemeler bulunur.

Oyuna yönelik açıklamalar alanımızdaki personellerimiz tarafından oyunculara açıklanmaktadır. Oyun iki takımdan birinin bayrağa sahip olması ile sona ermektedir. Silah ile vurulan oyuncu oyun dışı kalır. Tesisimizde oyun kuralları, güvenlik önlemleri, doğaya zarar vermeme ilkeleri gibi tüm konular hakkında oyunculara bilgi verilmektedir.

Paintball Şamlar

Boya savaşı harika görselleri bulunan çok keyif verici ve eğlenceli bir oyundur. Oynayanlar oyundan büyük keyif alır ve heyecan yaşarlar. Yorucu çalışmalar sonrasında farklı bir konseptte oynanılan bu oyun sonunda rahatlayarak hatıralarla dolu anlar yaşamış olurlar. Tesisimizde bu oyunun yanı sıra sporculara da hizmet verilir. Doğal alanın tadını çıkararak bu sporu yapmak isteyen tüm kişiler tesisimizden hizmet alabilmektedir. Ülkemizde bu oyunu yaygın bir hale getirdiğimiz sahamızda bu spora da katkıda bulunmaktayız.

Paintball Şamlar Alanları Oyun Süresi

Paintball şamlar spor tesisimizde en heyecanlı ve zevkli paintball oyununu oynayabilir ve kaliteli anlar yaşayabilirsiniz. Tesisimiz tam bir doğa dostudur. Oyun veya spor müsabakalarında kullanılan hiç bir oyun materyali doğaya zarar vermemektedir. Doğada çözünen ürünler kullanılmakta ve silahlardan fırlatılan kapsüllerin içinde bulunan boyalar anında çözünme özelliğine sahiptir.

Şamlar’dan Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak