Habipler Paintball oyunu ülkemizde henüz yeni yeni oynanan, savaş ve stratejinin bir arada olduğu, harika bir platform oyunudur. Oyunun ortaya çıkışı Amerika’da yaşanan tuhaf bir olaya dayanır. İki Amerikalı arkadaşın birbirlerine boya atarak şaka yapması sonucu, boya fırlatan kapsüller ortaya çıkmış, zamanla bu kapsüller üzerinden para kazanılmıştır. Bunun üzerine konu hakkında fikirler üretilmiş ve bu kapsüllerin kullanılacağı silahların üretilmesine karar verilmiştir.

0533 564 9793

Habipler Paintball

Habipler Paintball

Habipler Paintball – MarmaraPaintball.Com®

1982 yılında silahlar üretilmiş ve bu silahlar ile oynatılmaya başlanılmıştır. Oyun oldukça basittir ve oyuncular oynayacakları konuyu kendileri belirleyebilir. Oyunda göz alıcı bir atmosfer ve ilginç taktikler kullanılır. Türkiye bu oyunla 10 sene öncesinde tanışmıştır. Ülkemizde paintball oyun alanları bu sene zarfında oldukça geliştirilmiştir. Bizler ilçemizde paintball oynamak isteyenler için Habipler paintball sahasında oynamak için sizlerle buluşuyoruz. Saha olarak geniş bir düzlük oluşturduk. Paintball oyunu için gerekli olan tüm aksesuar ve platform dekorlarını tesisimizde hazırladık. Bizlerle iletişim kurarak Habipler paintball alanımızda heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz.

Paintball Dekorlarımız

Sahamızda, bu oyunu oynayabilmeniz için en farklı dekor ürünlerini sizler için sergiliyoruz. Oynamak istediğiniz paintball oyununda seçtiğiniz stratejiyi, sahamızda hayata geçirebilir, eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Dağ dekorumuz ve çam ağacı dekorumuzla, size uygun kamuflajları giyerek, arkadaşlarınıza üstün gelerek oyunun galibi siz olabilirsiniz.

Habipler Paintball Soyunma Odaları

Boya topu oyununda vücudun tamamen kapatılması gerekir. Oyun için tulum halinde oldukça hoş kıyafetler tasarlanmıştır. Kafa kısmını korumak için ise özel kask oluşturulmuş, yüz bölgesi şeffaf olan bu kask, yüzün boyaya temasının önlenmesi amacı ile üretilmiş olan özel bir koruyucu başlıktır.

Sahamızda oyuncularımıza özel soyunma odaları yer almaktadır. Soyunma odalarımız temiz ve hijyen kurallarına uygundur. Her kullanımdan sonra temizlenen paintball kıyafetleri soyunma odalarında her bedene uygun olarak yer almaktadır. Sahamızda paintball oyunu öncesi gerekli olan tüm bilgiler, oyun oynamak isteyen misafirlerimize detaylı olarak yapılır.

Habipler Paintball ile Oyun Önlemleri

Boya savaşı oyunu için bazı kişiler, riskli ve vahşet içerikli şeklinde söylemlerde bulunsalar da, paintball oyunu hiçbir riski veya vahşeti içeriğinde barındırmaz. Oyun yüksek aksiyonlu ve maceralı bir oyundur. Oyundaki içerikleri, oyuncuların yazmış oldukları proje belirler.

Oyun içinde uyulması gereken tüm kurallar Habipler paintball firmamızın yöneticileri tarafından oyunculara anlatılmaktadır. Paintball silahlarında kullanılan boya atan mermiler hiç bir oyuncuyu incitmez ve 5 metreden daha az mesafeden atılmayacaktır. Bu durumu sağlamak için dekorlarımız belirli mesafelerde ayarlanmıştır.

Habipler Paintball Sahasında Kimler Paintball Oynayabilir?

14 yaş üstü ve paintball oyununu seven herkes Habipler paintball alanımızda paintball oyununu oynayabilir. Oyun harika bir atmosferde, oyuncuların kendi yeteneklerini ortaya koydukları bir başarı oyunudur. Herkes bu oyunu mutlaka denemelidir. Tesisimizin ayrıcalıkları bu oyunu daha heyecan verici hale getirmektedir.

Paintball Habipler Sahası

Sahamız düzlük ve tam olarak doğal bir alandır. Alanımız her türlü materyali oyuna uyarlamaya müsaittir. Oyun 60 dakikalık bir mücadele ile iki eşit takım arasında oynanır. Takım oyuncularının hepsinin paintball silahı vardır. Kendilerini koruyarak ve bu silahları kullanarak karşı takımdaki arkadaşlarını eleyeceklerdir.

Sahamızda paintball oyununa özel tüm materyaller tam olarak bulunur. Paintball Habipler oyunu ülkemizde bir spor halini de almıştır. Alanımız spor yapmak amacıyla bu oyunu oynamak isteyen kişilere de uygundur. Heyecanlı dakikalar yaşamak ve doğa ile baş başa kalmak için Paintball Habipler alanımıza tüm sporsever ve oyuncuları bekliyoruz. İş arkadaşları, okul arkadaşları veya dostları ile keyifli zamanlar geçirip, stres atmak isteyen tüm paintballcıları alanımıza bekliyoruz.

Habipler’den Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak