Silivri Paintball sahamızdaki gibi ülkemizde de spor yapmaktan keyif alan ve birçok spor dalını profesyonel olarak yapan insanlar ve sporcular bulunuyor. Bu spor dallarından bir tanesini de paintball sporu oluşturuyor. Spor olarak çok beğenilmesine rağmen, oyunu da bir o kadar keyifli zamanlar geçirilmesini sağlıyor.

0533 564 9793

Silivri Paintball

Silivri Paintball

Silivri Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Boya topu oyunu henüz bilinmezken, Amerika’da 1980 yılında iki gencin şakalaşması sonucu işaretleyicilerin oluşumuna zemin hazırlanmıştır. Gençlerin birbirlerine boya atması ile işaretleyiciler gündeme gelmiş ve bu silahların satışlarından yüksek meblağlar kazanılması, başka hangi şekilde para kazanılır düşüncesini akıllara kazımıştır. Bu düşüncelerin sonunda 1982 yılında paintball oyunu tasarlanmış ve tüm dünya ülkelerine bu oyun duyurulmuştur.

Ülkemizde birçok paintball sahası oluşturulmuştur ve bu alanlarda hem oyun oynanmakta hem de spor yapılmaktadır. Silivri paintball alanımızı sizler için en kaliteli dekorları kullanarak tasarladık ve Marmara tesisimizi kurduk. Firmamızda öncelikle kaliteli hizmet verilmekte olduğunu sizlerle paylaşmak isteriz. Personellerimiz paintball kıyafetlerini ve tüm dekorları sizler için oluşturmaktadır.

0533 564 9793

Silivri Paintball Sahası Genel Özellikleri

Alanımızı sporseverler için en gerçekçi şekilde tasarladık. Kullandığımız tüm oyun malzemeleri gerçek ile birebir uyumludur. Dağ, orman, bahçe ve daha birçok ortamı oluşturacak materyallerimiz alanımızda yer almaktadır.

Tabiatın tam ortasında iş ve şehir gürültüsünden uzak stressiz zaman geçirerek oynamak için Silivri paintball tesisimizden hizmet alabilirsiniz. Tesisimiz bu oyuna özel olan tüm içerikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Silivri Paintball Alanımızda Oyunculara Verilen Hizmetler

Alanımızda kadın ve erkekler paintball oyunu oynayabilmektedir. Oyuncularımıza özel soyunma odaları bulunmaktadır. Tesettürlü bayanlar da tesisimizden yararlanabilmektedir. Oyuna özel olan kıyafetler tesisimizde temizlenmiş bir şekilde oyunculara sunulmaktadır. Oyun için gerekli olan silah ve materyaller tesisimizde sorunsuz ve kullanıma hazır olarak yer almakta ve oyuncularımıza kullanılacak vaziyette teslim edilmektedir.

Güvenlik Tedbirleri

Paintball oyunu ilk oynanıldığı yıllarda bir takım tedbirleri almayı gerektirmiş olmasına karşın, son yıllarda oldukça gelişme göstermiştir. Bazı insanların bu spor için güvenilmez düşüncesinde olmasına rağmen güvenlik açısından bir sorunu bulunmamaktadır.

Güvenlik ile ilgili konular tesisimizde oyuncularımıza açıklanmakta ve her türlü sorularına cevap verilmektedir. Oyun içinde kullanılan silahlar güvenliği tam olan silahlardır. Bu silahlar ne doğaya nede insana zarar vermeyen boya püskürten silahlardır. Oyuncularımız Silivri paintball tesisimizde kaliteli ve güvenilir bir alanda bulunurlar.

Silivri Paintball Yerleri Yaş Sınırlaması

Tesisimizde bu aktivite için bir yaş sınırı mevcuttur. 14 yaşının üzerinde bulunan tüm kişiler bu oyunu oynayabilir ve paintball sporunu yapabilir. Şehrin gürültüsü ve stresinden uzakta temiz havada bu sporu yapmak isteyen tüm sporcuları alanımıza bekliyoruz. Oyun heyecanı ve aksiyonunu yaşamak ve kendini bu zor atmosferde denemek isteyen tüm macera tutkunlarını alanımızda ağırlıyoruz.

Oyun içinde kullanılan tüm aksesuarlar orijinal ve özel olarak tasarlanmıştır. Kendi fikirlerinizle üreteceğiniz oyun projelerinizi stadımızda hayata geçirebilir, arkadaşlarınıza karşı galip gelerek üstünlüğünüzü gösterebilirsiniz. Bu kaliteli sporun tadını Silivri’deki Paintball alanı ile gerçek bir ortamda çıkarabilirsiniz.

Paintball Silivri Sahaları

Şehir hayatına alışkın olan gençlerin tabiatla tanışmasını sağlayan bu oyun, doğaya uyum sağlamayı kolaylaştırır. Zor olan koşullarda hayatta kalmayı amaçlayan bu oyun tesisimizde her detaylar düşünülerek oluşturulmuştur. Oyuncular için açıklamalar yapılmakta ve sporu öğrenmeleri ve oyunu oynamaları için taktikler geliştirilmesi konusunda da yardımcı olunmaktadır.

Tüm dekor ve aksesuarlarımız doğa ile bağdaştırılmakta ve tamamen birbirlerine benzemektedir. Yapma ve kurgu olduğu hiç bir şekilde belli değildir. Arkadaş ortamlarına yaratıcı bir eğlence katmak isteyen herkesi Paintball Silivri sahamızda oynamaya bekliyoruz.

Silivri’den Marmara Paintball Merkez Ofisine Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak