Güngören Paintball gibi günlük hayatta bireyler kendilerine zaman ayırdığında tercih edebileceği pek çok kategoride aktivite vardır. Bu aktivitelerden biri olan paintball oyunu temel olarak, rakip takımda bulunan oyuncuları içi boya ile dolu olan küçük plastik ya da başka malzemeden yapılan topların kullanıldığı silahlarla oynanır. Yani oyunda temel amaç belirli bir bölge çevresinde karşı takımı etkisiz hale getirmek için oynanan bir oyundur.

0533 564 9793

Güngören Paintball

Güngören Paintball

Güngören Paintball – MarmaraPaintball.Com®

Pek çok yerde bu oyunun oynanması için hizmet verilmektedir. Bizler de bu hizmeti sağlayan firmalardan biri olarak hem oyun alanı hem de oyunda kişilerin keyifli bir şekilde zaman geçirmesi için gereken tüm koşullar göz önünde tutulmaktadır. Yaşadığımız şu dönemde en fazla karşılaşılan sorunlardan biri şehir hayatının beraberinde getirdiği stresli durumlardır.

Bu stresli hayattan biraz olsun uzaklaşmak için pek çok yol denenebilir. Bu yollardan biri de eğlence sektörüdür. Güngören paintball olarak kişiler doğa ile iç içe olduğu için keyifli zaman geçirmenin yanı sıra kendini daha dinç ve huzurlu da hissetmiş olacaktır.

Güngören Paintball Zamanı

Güngören paintball sahalarında sunmuş olduğumuz bu eğlenceli hizmetten faydalanan kişiler, ilerleyen zamanlarda hizmetten memnun kaldıkları için yeniden tercih ettikleri firma burası olmuştur. Yılın her ayında haftanın yedi günü belli saatler içerisinde rahatlıkla oynanabilir. Sevdiğiniz kişilerle birlikte bu aktiviteden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kalori harcamanıza ve stres adı verilen etkenden kurtulmanıza da yardımcı olacaktır.

Bu oyunda temel kural oyuncuların elindeki boya tabancası ile rakip takımı boyaması ve etkisiz hale getirmesidir. Paintball Güngören sahaları oldukça geniş olduğu için bu durum biraz zor olacaktır. Bunun için de takım içindeki oyuncuların fazla efor sarf etmeleri gerekmektedir.

Oyunun daha adrenalinle ve daha çaba gerektiren seviyede olması için sahalar meydana getirilirken, daha karmaşık tasarımlar seçilmiştir. Gerçek koşullarda durum nasılsa en gerçek seviyesine ulaşmak temel amaç edinilmiştir. Eğer sizler de bu oyuna bir şans vermek ve hayatından stresinden biraz olsun uzak kalmak isterseniz, firmamızdan kaliteli bir hizmet alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Marmara Paintball ile daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güngören’den Marmara Paintball Merkez Ofisine gitmek İçin Yol Tarifi:

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak