Bayrampaşa paintball sahaları mı arıyorsunuz? Sevdiklerinizle vakit geçirmek için ne yapıyorsunuz? Mesela aileniz ile hafta sonu yapacak aktiviteler düşündüğünüzde aklınıza ilk ne geliyor? Ya da dostlarınızla herhangi bir zamanda gruplar halinde eğlenebileceğiniz aktivitelerin neler olduğunu biliyor musunuz?

0533 564 9793

Arkadaş çevrenizi bir araya getirerek bir kafede sohbet edebilirsiniz. Ya da bir konsere gidebilir ve müziğin ritmine kendinizi yaptırabilirsiniz. Elbette sinema ve tiyatro gibi faaliyetlerde sosyalleşmek ve dostlarınızla iyi vakit geçirmek için güzel bir alternatiftir. Ancak bu aktivitelerin tamamını yıllardır zaten yapıyorsunuz. Şimdi daha farklı ve biraz daha komplike aktivitelere katılmanın zamanı gelmedi mi?

En Yakın Bayrampaşa Paintball Sahaları

Bayrampaşa paintballBayrampaşa Paintball gibi modern ve eğlenceli sporların yapılabildiği alanlara sahiptir. Elbette bireysel imkânlarla oynanabilen bir oyun değildir. Boyun için özel olarak rezerve edilmiş ve düzenlenmiş oyun platformlarının kullanılması gerekir. Marmara Paintball sahaları İstanbul’da pek çok noktada yer alır ve İstanbullular bu sahalarda stres atıp, doyasıya eğlenebilir. Şehir insanlarının dünyanın pek çok yerinde arkadaşlarıyla gerçekleştirdikleri aktivitelerin başında Paintball gelmektedir. Kadın erkek karma biçimde oynanabilen bu oyun bilgisayar tutkunlarına da sahaya inme fırsatı sunar.

Bayrampaşa Paintball ile oyun oynamayın, oyunu yaşayın!

Bilgisayarlarda oynadığımız savaş oyunları elbette pek çoğumuzun tutkunu olduğu ve vazgeçemediği günlük aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle çevrimiçi multiplayer savaş oyunları, yeni insanlarla tanışmak ve kaynaşmak için kullandığımız araçlar durumundadır. Hatta yakın arkadaşlarımızla dahi pek çok zaman fiziksel ortamda değil çevrimiçi ortamda bir araya geliriz. Tabii bu durum pek de sağlıklı değildir. Uzman görüşüne bakılacak olursa, gerçek dünyadan bu kadar uzaklaşmak ciddi bir problemdir. Bunun yanında hareketsiz yaşam tarzı obezite ile başlayan, kas ve eklem rahatsızlıkları ile devam eden ve çok daha ciddi sağlık sorunlarına dönüşen bir dizi problemi ortaya çıkarır.

0533 564 9793

Özellikle genç yaşlarda yeterince enerji sarf etmek ve mümkün olduğunca dışarıda olmak gereklidir. Zaten şehir yaşantısının en büyük dezavantajlarından bir tanesi hareketsizdir. Bunun yanında sosyal ve kültürel aktivitelerimizi oturarak gerçekleştirmeye çalışmamız çok ciddi sorunların baş göstermesine neden olacaktır. Bayrampaşa Paintball sahaları bu nedenle aslında büyük bir hizmet vermektedir. Çünkü pek çoğumuzun neredeyse hiç ayrılmadığı masalarından belli bir süre için uzaklaşmak ve sosyalleşirken, hareket ederek bir ölçüde spor yapmak imkânını bize bu spor sunar.

Bilgisayar oyunlarında klavye başında düşman kovalayan oyuncuları, sahada ellerinde Boya tabancaları ile rakipleri kovalaması oyun oynamaktan ziyade oyunu yaşamak biçiminde tanımlanabilir. Paintball yerleri bu nedenle en az bilgisayar oyunları kadar eğlenceli bir deneyimi vaat eder.

Bayrampaşa Paintball alanlarında nasıl oynanır?

Paintball; Türkçeye boya topu olarak doğrudan çevrilebilir. Oyunun temelinde yer alan unsur da basınç tabancaları tarafından fırlatılan boya toplarıdır. Oyuncular, koruyucu kıyafetlerini giyerek farklı takımlar için tanımlanmış farklı renklere sahip boya tabancaları ile rakip takım oyuncularını vurarak oyunun dışına itmeye çalışır. Bayrampaşa Paintball sahalarında farklı senaryolarda oyun oynanabilir ve oyunların neredeyse tamamı outdoor, yani açık alanda oluşturulmuş platformlarda oynanır.

Patlayan boya topları ile oynanan bu oyun, gerçek aksiyonun yaşandığı bir oyundur. Her müsabaka bir savaş senaryosudur. Sahada birçok engel ve oyuncuların birbirini yakalamasını zorlaştıracak barikat bulunur. Asimetrik savaş, polis senaryoları ve akla gelebilecek tüm oyun senaryoları için uygun oyun sahası düzenlenebilir. Sahanın boyutuna göre değişen zorluklar söz konusudur. Öyle ki, çok geniş sahalarda yapılan müsabakalarda oyuncuların birbirlerini vurabilmesi için beli bir mesafeye kadar yaklaşmaları gerekir ve bu sebeple aksiyon almak zorunludur. Bu da Bayrampaşa Paintball aktivitelerinde ciddi anlamda terleyeceğiniz anlamına gelir.

Şimdi dostlarınızı bir araya getirip, takımlarınızı kurun. Düşmanı boyamak için tek yapmanız gereken harekete geçmek.

Fiyat: 110 TL

Bayrampaşa’dan Marmara Paintball merkez ofisine nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

Email adresiniz başka bir yerde paylaşılmayacaktır. Doldurulması gereken alanlar *

Yorum Bırak